links

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak jak ho vidíte na obrázku, je rozdíl mezi velkými/malými písmeny, nula je proškrtnutá šikmou čarou.
Smajlíci(emotikony)
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: links

Re: links

Odeslat od mcz » 06 Dub 2008 16:57

prihližec to samozrejme umí ale aby semi vsechny linky oteviraly v novém panelu to zase ne ... tak nic no ja jen mel navrh a videl jsem to na spustech forech zeto tak mají :)

Re: links

Odeslat od JIP » 06 Dub 2008 16:41

Toto nastavení jsem v administraci nenašel, ale i kdyby tu byla, tak bych ji nejspíše povolil jen jako volitelnou v uživatelském nastavení (což by měl umožnit i prohlížeč).
Kdo není zvyklý otevírat si linky v novém panelu nebo okně a nemá to tak pro každý odkaz nastaveno v prohlížeči, ten je určitě zvyklý vracet se tam odkud se tam dostal.

links

Odeslat od mcz » 06 Dub 2008 16:05

zdarec JIPe nešlo by nekde nastavit odkazovaní odkazu na nové okno (_blank) misto ve stejném (_self) ? Jeto praktičtější kdyz nekdo hodí do príspevku odkaz klikne a tedkom se chce vratit ale to mezitím na webu jeste neco poklikal a už je problém... Me to treba problém nedela jsme zvyklý davat vsechno v novém panelu hlavne z vyhledavacu ;)

Nahoru

cron