youtube

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak jak ho vidíte na obrázku, je rozdíl mezi velkými/malými písmeny, nula je proškrtnutá šikmou čarou.
Smajlíci(emotikony)
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: youtube

Re: youtube

Odeslat od mcz » 08 Kvě 2008 05:55

JIP napsal:Máš pravdu. To je moje fotka, kterou někdo použil bez mého vědomí! :P ...ale je to docela dobré a ta moje je snad jediná fotka interiéru v tom videu. Drsné, že si toho někdo všiml :) To prakticky ani není kopírování. Je to jako remix dobré hudby :D Díky za info ;)


ja si toho vsiml pac to mel jako obr videa co vidís kdyz mas nejaké to videjko ale rikal jsem si ze jsemto nekde už videl ...

Re: youtube

Odeslat od JIP » 07 Kvě 2008 22:53

Máš pravdu. To je moje fotka, kterou někdo použil bez mého vědomí! :P ...ale je to docela dobré a ta moje je snad jediná fotka interiéru v tom videu. Drsné, že si toho někdo všiml :) To prakticky ani není kopírování. Je to jako remix dobré hudby :D Díky za info ;)

youtube

Odeslat od mcz » 07 Kvě 2008 20:42

Čau JIPe někdo kopiruje tvoje fotky a dava je na youtube :mrgreen: teda aspon si to myslím mrkni na stopáž 1:25min u tohoto videa hodne seto podobá fotce kabiny DAF 95XF

Nahoru

cron