ŠMÍDL s.r.o.

Dobré či špatné? Je dobré o nich napsat ostatním.

ŠMÍDL s.r.o.

Odeslatod pepazdepa » 03 Dub 2008 15:41

Tuto firmu můžu s klidným svědomím doporučit. Není to úplné terno, ale rozhodně se nejdná o neseriózní firmu. V případě nouze bere řidiče i bez praxe - ale pouze na vnitro. Na MKD je minimum 6měsíců praxe. Firma má 2 pobočky - centrála Žamberk a středisko Vysoké Mýto. S čím jsem se u jiných firem ještě nesetkal je důkladně propracovaný systém platů řidičů. Je sice nechutně složitý, ale na druhou stranu je hoodně spravedlivý. Vozový park je celkem ucházející - je to na dlouhé povídání - vlastně úplně všechny značky - Mercedes, Volvo, Scania, Iveco, Man. Nejstarší jsem viděl cca r.v.1998 - ty jsou na vnitro a letos půjdou pryč. Jinak na MKD 2001-2008. Firma má cca 200 vozidel, takže si tolik značek může dovolit. Nejnověji kupuje MANy. Neberte tenhle příspěvek jako reklamu. Nejspíš by se daly najít i lepší firmy (po hoodně dlouhém hledání). Ale mnohem víc je těch horších. :lol:

Takže abych to shrnul (jako ve škole):

Vozový park = 2
Výše platu = 3+ (malinko lepší průměr)
Jistota platu + jistota zaměstnání = 1
Dodržování AETRu: = 2 (nikdo řidiče nenutí, na druhou stranu se občasné vypsání papíru na dovolenou toleruje)


Pokud někoho napadne ještě nějaká kategorie, napište.
P.S. - tenhle příspěvek spíše přesunu do sekce TIPY - JIPe posuď, jestli to patří sem nebo do tipů.
pepazdepa
 
Příspěvky: 2
Registrován: 03 Dub 2008 15:29

Re: ŠMÍDL s.r.o.

Odeslatod pawel_zlin » 04 Dub 2008 22:22

čau,tak tos mě teda potěšil..já tam budu na 90% od června makat..tak jsem zvědavý..
pawel_zlin
 
Příspěvky: 11
Registrován: 30 Bře 2008 08:51


Zpět na Zkušenosti s firmami

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron