Cross speed

Dobré či špatné? Je dobré o nich napsat ostatním.

Cross speed

Odeslatod MICHAL M » 07 Dub 2008 17:03

Zdarec co rikate na tuto firmu mne se zda velmi seriozni ale rad bych se dozvedel vi ? dekuji
MICHAL M
 
Příspěvky: 1
Registrován: 07 Dub 2008 16:17

Re: Cross speed

Odeslatod pawel_zlin » 08 Dub 2008 21:05

Já už jsem slyšel z několika zdrojů, že ta firma není špatná..
pawel_zlin
 
Příspěvky: 11
Registrován: 30 Bře 2008 08:51

Re: Cross speed

Odeslatod Red Dwarf » 17 Dub 2008 17:45

Bavil jsem se s jednim šoferem této firmy. Nestěžoval si ,ale taky nebyl nadšený..asi tak.. ;)
Red Dwarf
 
Příspěvky: 18
Registrován: 04 Dub 2008 16:43
Bydliště: Evropa

Re: Cross speed

Odeslatod pitrys » 20 Kvě 2008 17:24

Tak co se týká této firmy, základ dávají min. 14 000 hrubého (dále se může zvedat na prémiích za fakturace), zbytek platu tvoří procenta s fakturace (diety) + kapesné. na papíru to nevypadá špatně, ba co víc lépe řečeno velmi dobře, ale výplatu si sám nikdy nespočítáš. Musí se dodržovat km a spotřeba, pokud ne tak se krátí kapesné. Auta mají Magnumy a Actrosy, výbava lednice a klima. Co se týká řidičů, tak vždycky někdo nadává a jinej je spokojenej (taky záleží na dispečerech). Celkově to ale nemusí být špatná volba. ;)
pitrys
 

Re: Cross speed

Odeslatod Tomas Jochman » 05 Čer 2008 09:41

Můj bývalý kolega z Bestu tam pracoval a docela si to chválil.
Tomas Jochman
 
Příspěvky: 4
Registrován: 05 Čer 2008 09:36

Re: Cross speed

Odeslatod miklik » 16 Říj 2008 16:04

já tam byl 2 měsíce..... katastrofa... někdy před měsícem tam najednou ze dne na den podali 49 lidí výpověď... obrázek si udělejte sami
miklik
 

Re: Cross speed

Odeslatod Petr » 31 Říj 2008 17:59

ahoj, prosím vás nemohl by mi nekdo poslat technické výkresy nebo šablony kamionu s přívěsem ale i bez potřeboval bych to do skoly :) prosím
Muj e-mail mlcak.petr@volny.cz
Petr
 

Re: Cross speed

Odeslatod trucker martin » 01 Led 2009 20:32

miklik napsal:já tam byl 2 měsíce..... katastrofa... někdy před měsícem tam najednou ze dne na den podali 49 lidí výpověď... obrázek si udělejte sami

nevim kde beres takove veci ja tam jezdim a neslisel jsem takovou vec ze by tolik lidi koncilo ale at tu kazdy pise co chce vzdy je z toho polovina bldosti,jinak ja v te to firme nemam problem jinak preji vsem mnoho km bez nehody v novem roce 2009
trucker martin
 
Příspěvky: 3
Registrován: 01 Led 2009 20:24

Re: Cross speed

Odeslatod masi » 15 Led 2009 13:34

souhlasím s "trucker martin". já sice v cross speed nejezdím, jezdím v olomouci u pestana, ale u cross speedu jezdí mamčin přítel a nemůže si ji vynachválit a k hlášce, že tam podalo 49lidí výpověď... O ničem neví a je to prej pěkná blbost... Takže... Jinak taky všem hodně kilometrů bez nehody a super dispečery...
masi
 

Re: Cross speed

Odeslatod savana-hokna » 22 Led 2009 18:06

miklik napsal:já tam byl 2 měsíce..... katastrofa... někdy před měsícem tam najednou ze dne na den podali 49 lidí výpověď... obrázek si udělejte sami

:twisted: :lol: Cau, no jo dalsi z těch, kteří ani neví jak vypadá šéf a káže tady bludy. Anebo druhá možnost. Něco rozbil na kamionu, nebo zkur..l přepravu a za všechno může CROSS SPEED že jo pane "kolego". Že by odešlo najednou tolik šoférů je nesmysl. Schvalně jsem se na to ptal u nás na ůčtárně. Ja jsem u CROSSu 4 roky a jsem spokojený. Zatím nejlepší firma v mé 15ti leté kariéře na MKD. Občas se na place objeví abonenti že se nestačíme divit. Např. zapřahuje návěs stylem, že pod nej nacouvá tahačem a zvedá ho na měchách aby se trefil na královský čep. Ale u nich proběhne rychlá selekce a ti pak v naštvanosti ne sami na sebe, ale na firmu, která je samozřejmě za takový zásadní kiks vyhodí. Já myslím, že důkaz, že polovina mých kolegů je u firmy 5 let a déle a někteří z nich 10 let a více hovoří za vše.
savana-hokna
 

Další

Zpět na Zkušenosti s firmami

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron