Sindelar Spedition

Dobré či špatné? Je dobré o nich napsat ostatním.

Re: Sindelar Spedition

Odeslatod Misakstar » 23 Čer 2009 15:24

ahojik chlapy tak ja pracuji ve firme sindelar ohledne penez je to tady pekna zlodejina jezdil jsem celi mesic pres ADR a dostal jsem 11800 a pak na konci mesice cekame kazdy prekvapeni doplatek za fakturaci pred mesicem jsem dostal 780kc tak ze pekna otrocina nepocitejte z vecim vydelkem na vnitru nej vic vydelate tak 15000 :oops: :oops: :oops: nej lepsi takovy lidi strilet tak je jen na vasim rozhodnuti
Misakstar
 

Re: Sindelar Spedition

Odeslatod Návštěvník » 22 Črc 2009 19:03

lidi na šindeláře se vybodněte!!! nutí řidiče jezdit přes ajetr a neplatí!!! když po 3 měsících ježdění zadarmo dáte výpověď, časem vám přijde faktura na nemalý peníze, že mu jako něco zmizelo nebo tak... vážně ruce pryč!!!
Návštěvník
 

Re: Sindelar Spedition

Odeslatod Zkusenost » 07 Zář 2009 21:40

Je třeba to vyzkoušet,nekecat blbě na hubu,nekrást a jezdit.Vydělávají se tam slušné peníze a je tam velice dobré zázemí,nenechte se ovlivnit názory zoufalců kteří jen hledají skuliny kde by co ukradli a pak se diví že jim je to strženo.Asi nikomu z vás by se nelíbilo kdyby vás někdo neustále okrádal.Doba že všechno patří všem skončila!!!!!!!!! Každý si hájí své a Šindelář není charita!!!!!!!!!!Ve firmě pracuje spousta dobrých řidičů a je škoda že sem nenapíšou.Samozřejmě všude je něco ale všude je chleba o dvou kůrkách.Vážení zameťte si před vlastním prahem,každý kdo sem přispíváte a nepleťte hlavu těm slušným kterých je většina čus.
Zkusenost
 

Re: Sindelar Spedition

Odeslatod Frost » 17 Zář 2009 09:55

A proč mu odchazí tolik zkušených a i déle pracujících řidičů? asi proto, že český řidič nemůže dělat u tak skvělého zaměstnavatele? :o ,pokud byto byla tak dobrá firma jak píšeš proč v týto době stále přijímá? proč mu stojí na placu Tolik aut? proč si na firmě nemůžeš zaparkovat osobák? :ugeek: jak je možné že výplata je vylozěně podle spotřeby? a podle toho jak lěštíš? delal jsem tam, je to pouze pro otrlé ne ridiče ale ....... :lol:
Frost
 

Re: Sindelar Spedition

Odeslatod iv » 29 Lis 2009 22:20

Jak může někdo napsat, že u Šindeláře je dobře. Jsem slušnej člověk, papíry jsem si vždycky hlídala, palety taky, nikdy jsem neměla s nikým žádný konflik. Solisti jezdí, že by se člověk uhnal, dvojky stojí a nevydělají si, protože dispečeři jsou neschopní!!! Řeknou, až vyložíte, napište. A pak když to oznámíte, tak vám odpoví: Dík a po půl dni napíšou-scháníme :-) To snad mají mít už naplánovaný proboha a né aby člověk stál 4 dny tam, přejel 400 km a zase 2 dny stál. Za čekačku neplatí a člověk je venku na svoje náklady a pak si jedte pro výpatu a pláčete. Nevím, kdo to v tý firmě dělá, majitele napadat nebudu, ale myslím si, že je to dispečerema. Dáte výpověď a začnou chodit faktury. Za škody, za telefony-když jsem tam pak zavolala a mluvila jsem s příjmeným panem Richardem, udělalo se mi z něho špatně...... Nedokázal mi slušne odpovědět a to jsem se JENOM ptala, co je to za škodu a když už nevěděl co, tak mi to položil. Pan hrdina!!!!
Kdyby měl pan Šindelář čas a přijímal řidiče pohovorem, nemuseli by tam jezdit řidiči, kteří jsou takoví, jací jsou, pak by se možná k slušným lidem nechoval jako k "VONUCI"
iv
 

Re: Sindelar Spedition

Odeslatod Návštěvník » 01 Led 2011 21:35

Podle mého názoru je to největší parchant a skrblík. Oškube vás jako slepici a pak nashle!! Nikdo tam nechodte!!
Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na Zkušenosti s firmami

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron