Stránka 1 z 1

ADP Zlín (červení mravenci)

OdeslatNapsal: 11 Črc 2008 14:24
od Malda
Čau chlapi, tak se chci jen podělit o zkušenost z ADPéčka...jsem tu od února,teď jsem dal výpověď z důvodů, které jsem již uvedl v jiném příspěvku a můžu jen říct: ruce dál! Oškubat za co jde a když člověk odchází, tak mu nenechat ani na slanou vodu...pryč ze Zlínska!!!
S kýmkoli o tom můžu podiskutovat kdo bude mít nějaký dotaz.
Tož všem dobrej dolet :-)

Re: ADP Zlín (červení mravenci)

OdeslatNapsal: 12 Črc 2008 15:59
od pawel_zlin
čau maldo která firma na zlínsku je dobrá?? já teď u jedné jezdím a moc spokojen nejsem... co ti vadilo u adp? uvažoval jsem že bych k nim přešel..

Re: ADP Zlín (červení mravenci)

OdeslatNapsal: 12 Črc 2008 21:53
od Malda
Ahoj pawle...já už tu vyzkoušel tři,víceméně všude problém, hlavně s penězma...ono by to možná do určité míry fungovalo, ale za cenu neustálého se dohadování se o své peníze a v okamžiku jak končíš, tak ti seberou vše.Já vše řeším přes DASku a snad mi pomůžou, zatím mi právníci řekli, že je to vše vymožitelné a že zaměstnavatel postupoval protiprávně.
Zajímalo by mě kde jezdíš a co se týče údajně slušně fungujících firem na Zlínsku, tak záleží i jakou máš představu o penězích.
Co vím já a kde jsem byl i na pohovoru můžu poradit.
Dost slušně šlape AG transport (Guryča),www.agtransport.cz ale moc nad 35tis.se tam nedostaneš, je tam pár kluků co vydělají i přes sórok.Ale prý platí spolehlivě a mají samé volva, aut je tam hodně a ještě teď kupovali.Mám info že ADP a několik jiných firem ze Zlínska od nich kupuje práci.
Pokud bys chtěl zkusit něco jiného, tak v Přerově jsem byl na pohovoru v www.botheschnitzius.cz, tam to šlape super, jsou to bečky, suché směsi bez ADR, poskytují spousty příspěvků na kdeco,dost sociálních jistot a všechny peníze jsou tam ofic, vše daní,takže se tam dostaneš taky pod 35, ale pokud budeš marodit,tak to není zadarmo.Jinak je tu těch firem spousta...právě že asi až moc. Solanský prý zvedl peníze,takže jestli chceš jezdit balkán, můžeš k Soláňovi, ale budeš se neustále dohadovat kvůli penězům,které sice nakonec dostaneš, ale po kouskách.
V Holešově T&A transport nebrat,obere tě za kdeco, můžeš jít lítat ke Quickošům, tam to prý šlape,ale od jednoho kolegu co jsem s ním před lety lítal vím že u nich za rok prý shodil 18kg:-D, ale já ty kluky potkával pravidelně a dělávali jsme spolu víkendy a nijak moc si nestěžovali. Pavlík platí málo, Amipol prý šlape dobře,ale to nevím jistě...vím jen od pár kluků.
Hlavně ať nastoupíš kamkoliv, ze svých neblahých zkušeností ti poradím, zjisti si jestli mají vše pojištěno proti krádeži, protože jak ti z toho někdo někde něco očeše, vše zaplatíš...mě takhle odmontovali přes víkend komplet spojlery.Krade se nechutně a auto ti oberou i na placeném parkáči, když jsi na víkend doma.
Já se už rozhodl...jdu jezdit úplně mimo zlínsko...protože mi to tu připadá začarované.
Tak ať se daří a poděl se o zkušenosti.

Re: ADP Zlín (červení mravenci)

OdeslatNapsal: 13 Črc 2008 10:26
od pawel_zlin
čau dík moc za info. napíšu ti do soukromých zpráv.

Re: ADP Zlín (červení mravenci)

OdeslatNapsal: 20 Říj 2008 18:18
od Driver_Zlin
Zdar chlapi. Když jsem četl tento příspěvek, nedalo mi nepřispět. Shodou okolností jsem také zaměstnancem ADPéček, ale zatím jsem žádný větší problém neměl. Jen jsem chtěl říct, že vše není tak černobílé, jak se může zdát. Také jsem již vyzkoušel několik zaměstnavatelů, ale problémy bohužel budou v dnešní době asi všude. Ale konkrétně Malda (Staňa Malíšek) říká,ať si řidiči dají pozor na krádeže, že se dnes krade všude. Jako příklad píše o očesání spojlerů na hlídaném parkovišti...jen zapoměl říct, že auto měl nechat na hlídaném placeném parkovišti a místo toho ho nechal na benzince v čechách...a odjel na víkend domů. Takže, jak už jsem říkal, není všechno tak černobílé....

Re: ADP Zlín (červení mravenci)

OdeslatNapsal: 28 Říj 2008 18:10
od digger
gger
Driver_Zlin napsal:Zdar chlapi. Když jsem četl tento příspěvek, nedalo mi nepřispět. Shodou okolností jsem také zaměstnancem ADPéček, ale zatím jsem žádný větší problém neměl. Jen jsem chtěl říct, že vše není tak černobílé, jak se může zdát. Také jsem již vyzkoušel několik zaměstnavatelů, ale problémy bohužel budou v dnešní době asi všude. Ale konkrétně Malda (Staňa Malíšek) říká,ať si řidiči dají pozor na krádeže, že se dnes krade všude. Jako příklad píše o očesání spojlerů na hlídaném parkovišti...jen zapoměl říct, že auto měl nechat na hlídaném placeném parkovišti a místo toho ho nechal na benzince v čechách...a odjel na víkend domů. Takže, jak už jsem říkal, není všechno tak černobílé....

A Taky Malda zapomněl dodat,že za podivných okolností přišel ještě o firemní navigaci,ukradenou naftu...Nějak moc smůly,za těch pár měsíců,co u ADP byl!

Re: ADP Zlín (červení mravenci)

OdeslatNapsal: 01 Led 2009 20:42
od trucker martin
jo asi ma nejaky duvod zkoncit a postezovat si na byvalou firmu ja taky jezdil ve zlinskem kraji a nikdy vice vsichni plati stejne a to min zaklad +km

Re: ADP Zlín (červení mravenci)

OdeslatNapsal: 26 Led 2009 11:37
od zip
Čaute pánové.Taky jsem zaměstnanec ADP a do tedka sem si nemohl stěžovat.Ale ted se to nějak sere,pokud neumíš lést do prdele tak práci nedostaneš.O tom základu se ti v ADP může jenom zdát.Dostaneš 3,30 na km a to je vše.Pak ještě zaplatíš naftu,tel.a vyjde ti to tak,že si budeš muset pujčit na zaplacení.Zdar ADP.Rychle pryč.

Re: ADP Zlín (červení mravenci)

OdeslatNapsal: 25 Bře 2009 08:41
od Rpar
Zdravím...
Tímto bych chtěl vyvrátit a napsat svůj názor na ADP.
Byl jsem zaměstnancem necelých pět let a mám jen nejlepší vzpomínky.Samo že občas se něco zadrhne atd.
Pan majitel patří z mého pohledu mezi férové lidi atd.co řekl tak splnil...
Kdo nadává a stále tam pracuje tak asi není normální,protože kde mě to nevyhovuje (jak někteří píší...)tak tam nepracuji.
Myslím že ti co píší něco na ADP tak tam byl nějaký průser a logicky nastane ,,trest...,,
Ahoj