Cargo Hortim

Dobré či špatné? Je dobré o nich napsat ostatním.

Cargo Hortim

Odeslatod Pecan83 » 21 Črc 2008 12:07

Zdravím nevíte někdo co a jak v Corgo Hortim v Brně??Dík ;)
Pecan83
 
Příspěvky: 9
Registrován: 12 Črc 2008 17:20
Bydliště: Okoli Slavkova u Brna

Re: Cargo Hortim

Odeslatod tOOdoo » 30 Črc 2008 14:28

Nedoporucuji, nezaslechl jsem zadne dobre zkusenosti. Za den se moc nevyspis, na devitku ci jedenactku odpocinku rovnou zapomen (aetr neznaji), cas snad mas jen pri cekani na nakladku ci vykladku, plati udajne za kilometr a tak te vlastne timto zpusobem motivuji najet co nejvic kilometru. Auta musi porad jezdit a vydelavat a nikoho nic nezajima. Jo a doma te vubec nebudou znat - bude nahoda, kdyz se doma objevis..
Jinak auta maji vetsinou Mercedesy (Actrosy, Axory,..; tahac i tandem) a par Renaultu Premium (tahac). Ty Renaulty jsou tusim s automatickejma prevodovkama. Na vnitru je to prevazne doprava ovoce a zeleniny pro velke obchodaky (hyper, supermarkety) na uzemi CR i SR.
Uživatelský avatar
tOOdoo
 
Příspěvky: 42
Registrován: 30 Bře 2008 07:30
Bydliště: brněnsko

Re: Cargo Hortim

Odeslatod Pecan83 » 31 Črc 2008 12:06

tOOdoo napsal:Nedoporucuji, nezaslechl jsem zadne dobre zkusenosti. Za den se moc nevyspis, na devitku ci jedenactku odpocinku rovnou zapomen (aetr neznaji), cas snad mas jen pri cekani na nakladku ci vykladku, plati udajne za kilometr a tak te vlastne timto zpusobem motivuji najet co nejvic kilometru. Auta musi porad jezdit a vydelavat a nikoho nic nezajima. Jo a doma te vubec nebudou znat - bude nahoda, kdyz se doma objevis..
Jinak auta maji vetsinou Mercedesy (Actrosy, Axory,..; tahac i tandem) a par Renaultu Premium (tahac). Ty Renaulty jsou tusim s automatickejma prevodovkama. Na vnitru je to prevazne doprava ovoce a zeleniny pro velke obchodaky (hyper, supermarkety) na uzemi CR i SR.




Dík za odpověd.Dnes jsem tam byl jse zeptat ale moc vábně to nevypadá.Jezdit 6 dní 3 dni doma a točit se ve třech na dvou autech a plat 20-23 000 na vnitru a neco tam řikal o kilometrech.Tak nevím jsem z toho :( asi to stojí za :twisted:.Nevíš o nečem tady na brněnsku??Klidně i sklopky??Dík
Pecan83
 
Příspěvky: 9
Registrován: 12 Črc 2008 17:20
Bydliště: Okoli Slavkova u Brna

práce - brněnsko

Odeslatod tOOdoo » 31 Črc 2008 17:51

Vubec netusim, rikalo se, ze fajn je pro zacatek brnensky CSAD, ale tam uz moc novy a nezkuseny ridice neberou. Co vim posledni info, tak CSAD chce aspon rok praxe a ted momentalne jiz maji plny stav!

Mozna bych zkusil cross-speed, vapas, vatex, stopra no a pak stale casteji potkavam vymazleny Scanie od sebusu. Ale jak to v tech firmach chodi, to nevim, jen koukam, co mi jezdi kolem domu..
Jinak na sklopky mozna osdm nebo cooptel. No rozhodne bych nesel nikdy k ZP Zeman.
Zkusenosti zadny nemam, zatim..
Chce to se po solidni praci ptat a ono se nekdy postesti.. ;)
Uživatelský avatar
tOOdoo
 
Příspěvky: 42
Registrován: 30 Bře 2008 07:30
Bydliště: brněnsko

Re: Cargo Hortim

Odeslatod Pecan83 » 15 Srp 2008 10:29

Ahoj díky za radu uvidíme.Zkouším hledat i přez Bohemia Česmad,zaregistroval jsem se u nich na letos na autotecu v brne.Už bila jedna nabídka ale firma byla daleko tak sem to odmitl.Tet nabizí druhou firmu tady v brne tak uvidím.Mej se hlape :D
Pecan83
 
Příspěvky: 9
Registrován: 12 Črc 2008 17:20
Bydliště: Okoli Slavkova u Brna


Zpět na Zkušenosti s firmami

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron