Jakou navigaci

Vysílačky, notebooky, GPS, TV-tunery, DVD a další technika k práci i zábavě.

Jakou navigaci

Odeslatod JIP » 13 Srp 2008 21:47

Přemýšlím koupit satelitní navigaci. Z odkazu na článek jsem nabyl dojmu, že nej do auta je asi nějaký AvMap.
Nechci křáp, ale ani za to platit moc přes 10 tisíc. Jde mi o intuitivnost a velký displej. Máte někdo nějaké tipy?
Uživatelský avatar
JIP
Administrátor
 
Příspěvky: 72
Registrován: 28 Bře 2008 22:56

Re: Jakou navigaci

Odeslatod denimass » 07 Zář 2008 08:06

Já osobně používám firemní Garmin - ten je ale nahouby, v mobilu Tom Tom v.6.20, a v notebooku PC Navigátor 7 (už vyšel PC navigátor 8 - truck pro kamióny), a velmi dobré Map & Guide profesinal 2008
denimass
 
Příspěvky: 4
Registrován: 06 Zář 2008 15:18


Re: Jakou navigaci

Odeslatod majk » 10 Úno 2009 16:59

Já používám tuhle navigaci http://www.mapfactor.cz/cs/produkty/map ... s-3-truck/ , koupil jsem si jí rovnou, hned na začátek mého ježdění, protože jsem dostal klíče od auta, adresu nakládky a vykládky a jeď, nejlepší zácvik co znám :lol: :lol: . Po pěti měsících jí hodnotím kladně, hodnotí kladně i kolegové z firmy. Párkrát mě zklamala, protože mě občas protáhla tam kde neměla, ale například od ostatních navigací od kolegů, se mě nesnaží táhnout centrem, ale potáhně mě třeba ještě o jeden exit dál a k firmě přijedu pěkně v klidu mimo město. Navíc je při koupi akce 3 roky aktualizace map zdarma. Poslední dobou ji stejně používám až před městem kam jedu, radši si naplánuju cestu na mapě a navigaci si zapínám po cestě jen na pokec :oops: .
majk
 
Příspěvky: 14
Registrován: 27 Dub 2008 19:43

Re: Jakou navigaci

Odeslatod Novasss » 15 Bře 2009 14:50

Já používám navigaci přes MDA,též Tom Tom :) na noťasu mám přímo nějakou truck navigaci,hodím odkaz
Novasss
 

Re: Jakou navigaci

Odeslatod Novasss » 15 Bře 2009 14:52

Novasss napsal:Já používám navigaci přes MDA,též Tom Tom :) na noťasu mám přímo nějakou truck navigaci,hodím odkaz
nehodím,už tu je od denimass http://www.mapandguide.de/mgprofessiona ... iveID=1012
Novasss
 

Re: Jakou navigaci

Odeslatod mcz » 16 Bře 2009 22:26

kdyby nekdo mel zajem o Map and Guide Professional 2008 Europa City mám odkaz ;)
Uživatelský avatar
mcz
 
Příspěvky: 104
Registrován: 31 Bře 2008 15:24

Re: Jakou navigaci

Odeslatod m1704 » 09 Led 2011 18:07

Nemůžete mi někdo poradit ohledně navigace Actis 3 truck...? Už jsem ji jednou dal na opravu a vyměnili mi software a teď když ji vypnu hlavním vypínačem na boku, tak se mi už nezapne...pak ji musím dát hodně nahřát a vypínat jen zvrchu. :D Nemáte někdo stejný problém? Oprava softwaru mně vyšla na 2 tis., tak si říkám, jestli to má cenu vlastně ještě dávat do opravny.
m1704
 
Příspěvky: 1
Registrován: 09 Led 2011 17:59

Re: Jakou navigaci

Odeslatod mcz » 09 Led 2011 18:32

se softem si musís pohrat sam... celé to resetuj a nahrej znova
Uživatelský avatar
mcz
 
Příspěvky: 104
Registrován: 31 Bře 2008 15:24

Re: Jakou navigaci

Odeslatod drtikol » 24 Dub 2011 13:02

Nazdar truckeři.
Dostal jsem důvěru a vnitro se mi začíná měnit na mezinarodní. Přemýšlím o navigaci. Mám v merku navigaci Dynavix Tera Tir, která se prodává něco kolem 10.000 až 12.000kč. Napadlo mě, že za ty peníze si mohu koupit noťas a nainstalovat program PC navigátor truck. Co jsem koukal, tak ten program stojí cca 6.000kč. http://www.mapfactor.com/cs/produkty/ma ... ck/#e-shop
Není nějaká jina levnější cesta jak získat program za lepší cenu??
Díky Drtikol.
drtikol
 
Příspěvky: 3
Registrován: 24 Dub 2011 11:12


Zpět na Technika do kabiny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron