EEG, psychotesty

EEG, psychologické vyšetření a vše ostatní pro získání nebo prodloužení profesního průkazu.

Názor na dopravně psychologické vyšetření řidiče z povolání - má to smysl?

Ano má - za volant nákladních automobilů se nedostane nikdo, kdo by ohrožoval ostatní účastníky silničního provozu. Sníží se nehodovost.
18
39%
Ne nemá - je to po profesní způsobilosti jen další tahání peněz z profesionálních řidičů. Na provoz na silnicích to nemá vůbec žádný vliv.
28
61%
 
Celkem hlasů : 46

Re: EEG, psychotesty

Odeslatod tOOdoo » 31 Bře 2008 19:24

mcz napsal:
farraday napsal:Takže se taky přidáš k nám řidičům? a co Tě k tomu vede? -peníze, touha jezdit s krávou, bo co?


možna trosku rodinné řemeslo oba dedové jezdily jeden s autobusem a druhý nevim přesne scím (už jsme ho nezazil :( ale jezdil to vim) a otec muj jezdil 20let sice už 10let nejezdí ale mato furt v ruce a za druhé asi ty peníze dale se podivat do kousku světa a tak trosku to samotné řízení tedkom se začnu učit káře VOLVO FL + přivěs tak jsme zvedavy jak mito pujde ;)


No, ale moc peněz teda nečekej. Zvlášť když uvážíš dobu, po kterou seš pryč. Ale když tě k ježdění táhne magická síla, je to fakt těžký to nedělat...je to návykový :mrgreen:
Uživatelský avatar
tOOdoo
 
Příspěvky: 42
Registrován: 30 Bře 2008 07:30
Bydliště: brněnsko

Re: EEG, psychotesty

Odeslatod mcz » 31 Bře 2008 19:33

ze zacatku nepocitám moc toje pravda. Ale JIPuv web mi hodne dal a asi jeste da v prubehu roku je tu plno infa pro nadsence a zacinajicí a plno hlavne pravdivých skutecností jakto opravdu ve svete soferu chodí a zato si ho cením diky JIPe.
Uživatelský avatar
mcz
 
Příspěvky: 104
Registrován: 31 Bře 2008 15:24

Re: EEG, psychotesty

Odeslatod Honza » 31 Bře 2008 20:22

Dnes jsem udělal C ;) Fakt dobrý pocit :mrgreen:
Honza
 
Příspěvky: 20
Registrován: 30 Bře 2008 20:37
Bydliště: Karlovy Vary

Re: EEG, psychotesty

Odeslatod tOOdoo » 31 Bře 2008 20:23

Honza napsal:Dnes jsem udělal C ;) Fakt dobrý pocit :mrgreen:


Gratuluju.
Tož vítej mezi náma ;)
S čím a kde jsi jezdil?
Uživatelský avatar
tOOdoo
 
Příspěvky: 42
Registrován: 30 Bře 2008 07:30
Bydliště: brněnsko

thread

Odeslatod mcz » 31 Bře 2008 20:41

nechci nic namitat ale ja bych na kazdou novinu zakladal novy thread (vlákno). Není to nastevní kniha z bluboardu ;) at se vtom pak treba za rok za dva vyzname ...
Uživatelský avatar
mcz
 
Příspěvky: 104
Registrován: 31 Bře 2008 15:24

Re: EEG, psychotesty

Odeslatod Honza » 31 Bře 2008 21:05

tOOdoo napsal:
Honza napsal:Dnes jsem udělal C ;) Fakt dobrý pocit :mrgreen:


Gratuluju.
Tož vítej mezi náma ;)
S čím a kde jsi jezdil?



Jezdil jsem ve Varech.... Úplně se stejnou Ifou jako JIP :lol:
Honza
 
Příspěvky: 20
Registrován: 30 Bře 2008 20:37
Bydliště: Karlovy Vary

Re: EEG, psychotesty

Odeslatod tOOdoo » 31 Bře 2008 21:20

No nic, bude nejspíš lepší se tady dál bavit jen o psychotestech a EEG, tak jak tomuto vláknu přísluší, ať v tom pak není zmatek, ju? Přesně jak říká mcz. Kdyžtak nahoďte nové vlákno na další téma.. ;)
Uživatelský avatar
tOOdoo
 
Příspěvky: 42
Registrován: 30 Bře 2008 07:30
Bydliště: brněnsko

Re: EEG, psychotesty

Odeslatod Irys » 01 Dub 2008 16:28

Ahoj Farraday, když vozíš lidi, jsi opravdu asi dost uvázanej u nějakých hotelů a podobně. Ale kdo z kamioňáků chce, ten si čas na turistiku udělat může. Auto se hýbat nesmí, ale můžeš lítat na kole po okolí, které někdy opravdu stojí za to. Fabriky, kam jezdím, jsou i na okrajích lázeňských a historických měst, vedle krásných jezer, na pobřeží moří, velká pauza ti může vyjít i na nějaké horské středisko nebo jinou přírodně zajímavou oblast... Rozhodně nevegetím jen na asfaltu. :D
Uživatelský avatar
Irys
Moderátor
 
Příspěvky: 29
Registrován: 31 Bře 2008 18:47
Bydliště: Liberec

Re: EEG, psychotesty

Odeslatod farraday » 01 Dub 2008 18:48

Ahoj Irys, vážně to jde? Nebojíš se nechat náklad někde "opuštěnej" ? Já začínam teď od června taky s kamionem, takže tu sbíram informace a poznatky. Budu rád za každé info
farraday
 
Příspěvky: 15
Registrován: 30 Bře 2008 08:17
Bydliště: Plzeň

Re: EEG, psychotesty

Odeslatod tOOdoo » 01 Dub 2008 21:15

Nechci nejak prudit, fakt ne-e, ale opravdu by nebylo lepší založit nové vlákno :?:
Například: zážitky z cest nebo výlety na cestách, bezpečnost nákladu, atp. :?: :?:
Jinak otázky ohledně zabezpečení nákladu a podobně by mě také zajímaly. I o výletech během odpočinkových pauz a o tom, kde si ty odpočinky plánovat bych se také rád něco dozvěděl a přečetl si nějaké tipy. Ale fakt bych to viděl na nové vlákno... Ať se nové fórum pěkně zaběhne a není to jen klasická návštěvní kniha ;)
Pište sem prosím vaše zkušenosti související s témtem. Třeba jak proběhly psychtesty u vás...
Naposledy upravil tOOdoo dne 02 Dub 2008 12:32, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
tOOdoo
 
Příspěvky: 42
Registrován: 30 Bře 2008 07:30
Bydliště: brněnsko

PředchozíDalší

Zpět na Profesák a povinné vyšetření

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron