Nový "profesák" II

EEG, psychologické vyšetření a vše ostatní pro získání nebo prodloužení profesního průkazu.

Re: Nový "profesák" II

Odeslatod majk » 21 Zář 2008 11:49

4 Milus
Nemůžu říci, že to je úplně na 100% procent, ale tvůj se bude muset rychle vzdát skupiny E(přívěs, návěs), udělat si autoškolu znovu na E a pak po vydání nového řidičáku bude muset požádat o nový profesák, který mu vydají bez školení, ale ze zákona na to mají 1 měsíc, takže to vypadá na cca. 2 měsíce neježdění. Anebo to tvůj chlap bude riskovat a bude jezdit bez platného profesáku, protože ten chtějí jen v ČR, a zatím nemají stanovené v zákoně, že ho musí při dopravní kontrole předložit, ale pokud ho chytnou a zjistí si následně, že jezdí bez profesáku, tak to bude pěkná polízanice!!! Nic chytřejšího asi vymyslet nepůjde :( . Pak je tu ještě možnost, že by absolvoval jakési školení ve školícím středisku(až bude zřízené) snad kolem 120 hodin(přesně nevím) za hodně peněz a pak dostane taky profesák. No on mě někdo možná ještě přesněji doplní, když tak nebude od věci si zajít na Městský úřad v místě bydliště na řidičáky a tam se zeptat.
majk
 
Příspěvky: 14
Registrován: 27 Dub 2008 19:43

Re: Nový "profesák" II

Odeslatod milus » 21 Zář 2008 18:48

Díky moc za infomaci, jezdí zatím bez něj ale musíme něco vymyslet. Jak říkám, nejhorší je, že
je tak daleko, navíc do němec nejzdí vůbec, když chce domů jezdí z NL, je to 900 km domů a 900
zpátky. Myslela jsem, že mi někdo dá razítko se zpětným datumem do profesáku na ty dva měsíce
ale kluci co mají autoškoly museli vrátit razítka a stejně je to průserový, protože by to na úřadu muselo být nahlášené,
že se byl školit. Něco zkusím, pokud zjistím nějakou kličku, dám vám kluci kamioňácký vědět, ať nemusíte
platit nesmyslný peníze a sedět hodiny ve škole.
milus
 

Nový "profesák" II

Odeslatod milan » 09 Říj 2008 07:46

Nezbívá mu nic jineho než si udělat skupinu C1 a sní dostane novej profesák automaticky.Zdar Milan
milan
 

Předchozí

Zpět na Profesák a povinné vyšetření

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron