Autotec 2008

Pozvánky a upozornění na akce určené (nebo vhodné) pro truckery a lidi s podobnými zájmy

AUTOTEC 2008

Odeslatod Poky » 05 Čer 2008 08:13

Zdravým všechny řidiče profesionály, i ty budoucí. Na začátek bych vám s potěšením všem oznámil že jsem konečně odmaturoval a teď mám pokoj, no ikdyž po prázdninách jdu do Brna na VUT. V sobotu vyrážím na AUTOTEC a chtě jsem se zeptat jestli už jste tam někdo nebyl, a popřípadě jaké jsou pocity z návštěvy výstaviště(úroveň výstavy). Jinak Kdyby náhodou tady byl někdo z okolí Třebíče, mohl by mi poradit kde v Třebíči udělat psychotesty a EEG? Moc dík a hodně šťastných kilometrů
Poky
 
Příspěvky: 2
Registrován: 02 Dub 2008 12:19

Autotec 2008

Odeslatod jensik » 09 Čer 2008 00:32

Zdravim vas. Nebyl jste nekdo v Brne na Autotec 2008 ? Mel jsem to stesti ze jsem se tam dostal a moc se mi tam libilo.
Nejvic me zaujal Renault Magnum. Mate s nim nekdo zkusenost? Libi se me hlavne ta "kubicka" kabina, ktera je i dostatecne vysoka. Volvo zde melo tradicka FH16ku jako svuj hlavni truck a prekvapil me i MAN se svymi novymi trucky, ktere zde prezentoval. DAF stale to same, stejne jako Mercedes Actros. Iveco me vubec nezaujalo.. :) Ovsem to jsou jen me vizualni pocity..nemate nekdo zkusenosti s temito trucky?
Ale Magnum, ten stal za to... :) kdyztak muzu nekam uploadnout fotos..
jensik
 
Příspěvky: 2
Registrován: 09 Čer 2008 00:23

Re: Autotec 2008

Odeslatod John 15 » 09 Čer 2008 20:23

Zdravím!!! Tak já měl taky to štěstí navštívit Autotec. Ten Magnum ten se fakt povedl. Kabina už je celkem pěkný obyvák a když teď přibylo tolik ůložných prostor, tak fakt supr vůz. Ale nevím jak je na tom z jízdními vlastnostmi. Mě jinak zaujal hodně Mercedes. Jednak nová řada a měl jsem tu možnost se i svést. Sice řídil otec, ale bylo to fakt supr svezení a otec si to taky velmi chválil. Je pravda že moc novinek v interiéru není, něco málo z venku.Jinak myslím, že tam bylo spoustu zajímavých věcí a každý si určitě našel to co hledal.
Uživatelský avatar
John 15
 
Příspěvky: 2
Registrován: 08 Dub 2008 15:55


Zpět na Truck akce a události

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron