zapřahání návěsu

Připomínky k fóru nebo k webu (nápady, návrhy, výtky).

zapřahání návěsu

Odeslatod jenicek32 » 31 Pro 2008 15:57

Ahoj.Stránky sou opravdu skvělé a myslím že to můžu říci za spoustu lidí. Jen prosimtě při tom zapřahání návěsu je toho trochu málo. Není tam ukázáno spuštění a zvednutí nápravy a zapojení vzduchu, ABS a elektriky. Já to dělal u Mana 19 a od autoškoly jsem to zapoměl. Ale i tak děkuji a přeji mnoho štastně ujetých kilometrů.
jenicek32
 

Re: zapřahání návěsu

Odeslatod mcz » 01 Led 2009 12:46

jenicek32 napsal:Ahoj.Stránky sou opravdu skvělé a myslím že to můžu říci za spoustu lidí. Jen prosimtě při tom zapřahání návěsu je toho trochu málo. Není tam ukázáno spuštění a zvednutí nápravy a zapojení vzduchu, ABS a elektriky. Já to dělal u Mana 19 a od autoškoly jsem to zapoměl. Ale i tak děkuji a přeji mnoho štastně ujetých kilometrů.


tak totě kazdy sprateli s autem s jakým budes jezdit min tyden s nejakým který ti vsechno ukaze proste te zauci. Ja všecho vsudy v autoskole nedavno zapojoval hadice asi 2x jeste ze ne na zkousce pred komisařem :mrgreen:
Uživatelský avatar
mcz
 
Příspěvky: 104
Registrován: 31 Bře 2008 15:24

Re: zapřahání návěsu

Odeslatod jenicek32 » 01 Led 2009 15:32

No naucej a neco si pamatuji ale k tomu videu o zaprahání by se to hodilo. To video je bez toho takove strohé. Ja se strašně vyžívám ve videjích o kamionech a spoustu času travím na youtube. Ja mám k ježdění daleko. Odřel sem auto tři body projel sem na červenou šipku ja tvrdil že byla zelena a už mám sedm bodů na řidičáku. Až sklepu body a podaří se mi prodat moje Iveco eurocargo zněhož sem naprášky vyrazím dál. Každopádně miluji kamiony a vlastním veškeré oprávnění.
jenicek32
 

Re: zapřahání návěsu

Odeslatod Irys » 02 Led 2009 14:01

Zácvik by měl být a většinou asi taky na něj dojde, ale pro jistotu s ním nepočítejte . Až na jeden jediný případ jsem se se všemi typy aut seznamovala metodou pokus - omyl, byla jsem na to sama a nebyl ani čas se někoho zeptat, vždycky to strašně spěchalo. Tak se stalo, že jsem s Magnumem v automatu jela počínaje startem na šestku asi kilometr, než jsem opět omylem zavadila o joystick a naučila se sekvenční řazení (jak se to nastaví zpět na automat jsem neměla čas zjistit), ve starém Premku mi trvalo dokonce několik km, než jsem s úlevou zjstila, že má stejné přepínání malé a velké řady jako IFA a podobné minely. Proto považuj každou dobře míněnou radu za cennou. :D
Uživatelský avatar
Irys
Moderátor
 
Příspěvky: 29
Registrován: 31 Bře 2008 18:47
Bydliště: Liberec

Re: zapřahání návěsu

Odeslatod mcz » 02 Led 2009 14:06

tož to jo :mrgreen: jsem zvedavy na moje zacatky jaké budou ...
Uživatelský avatar
mcz
 
Příspěvky: 104
Registrován: 31 Bře 2008 15:24

Re: zapřahání návěsu

Odeslatod jenicek32 » 02 Led 2009 15:45

Je zdravim slečnu nebo ženu kamioňačku. Je příjemné občas zahlédnout truck za jehož volantem sedí žena. Přeji mnoho štastně ujetých kylometrů.
jenicek32
 

Re: zapřahání návěsu

Odeslatod mcz » 02 Led 2009 16:16

jenicek32 zaregistruj se mato vyhodu ze kdyz neco sem prida takti prijde email a vis otom ja mam trebaseznam postak ajk mi prijde posta tak je ikona oranzova a pokud nic tak je bila ;)
Uživatelský avatar
mcz
 
Příspěvky: 104
Registrován: 31 Bře 2008 15:24

Re: zapřahání návěsu

Odeslatod Irys » 02 Led 2009 17:06

jenicek32 napsal:Je zdravim slečnu nebo ženu kamioňačku.

Děkuji, taky zdravím - já zas považuji za příjemné potkat v kamionech chlapy :D :D :D
Uživatelský avatar
Irys
Moderátor
 
Příspěvky: 29
Registrován: 31 Bře 2008 18:47
Bydliště: Liberec

Re: zapřahání návěsu

Odeslatod jenicek32 » 02 Led 2009 17:34

Jasně šéfe registrace proběhla uspěšně. Zavidím vám to že můžete jezdit. Při mé smůle to bude ještě trvat. Od malička sem jezdil traktorem do dob než mi to kůli alergii zakázali. Můj první den na brigádě v šestnácti mi ve čtyři hodiny traktor Liaz Škoda 180 zhořel ale naštěstí vynou skratu v elektrice.
jenicek32
 
Příspěvky: 16
Registrován: 02 Led 2009 17:26

Re: zapřahání návěsu

Odeslatod mcz » 02 Led 2009 17:36

ja jeste nejezdím ale papiry nato mam jsme student jeste :P
Uživatelský avatar
mcz
 
Příspěvky: 104
Registrován: 31 Bře 2008 15:24

Další

Zpět na Připomínky a dotazy k webu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron