Stránka 1 z 2

zapřahání návěsu

OdeslatNapsal: 31 Pro 2008 15:57
od jenicek32
Ahoj.Stránky sou opravdu skvělé a myslím že to můžu říci za spoustu lidí. Jen prosimtě při tom zapřahání návěsu je toho trochu málo. Není tam ukázáno spuštění a zvednutí nápravy a zapojení vzduchu, ABS a elektriky. Já to dělal u Mana 19 a od autoškoly jsem to zapoměl. Ale i tak děkuji a přeji mnoho štastně ujetých kilometrů.

Re: zapřahání návěsu

OdeslatNapsal: 01 Led 2009 12:46
od mcz
jenicek32 napsal:Ahoj.Stránky sou opravdu skvělé a myslím že to můžu říci za spoustu lidí. Jen prosimtě při tom zapřahání návěsu je toho trochu málo. Není tam ukázáno spuštění a zvednutí nápravy a zapojení vzduchu, ABS a elektriky. Já to dělal u Mana 19 a od autoškoly jsem to zapoměl. Ale i tak děkuji a přeji mnoho štastně ujetých kilometrů.


tak totě kazdy sprateli s autem s jakým budes jezdit min tyden s nejakým který ti vsechno ukaze proste te zauci. Ja všecho vsudy v autoskole nedavno zapojoval hadice asi 2x jeste ze ne na zkousce pred komisařem :mrgreen:

Re: zapřahání návěsu

OdeslatNapsal: 01 Led 2009 15:32
od jenicek32
No naucej a neco si pamatuji ale k tomu videu o zaprahání by se to hodilo. To video je bez toho takove strohé. Ja se strašně vyžívám ve videjích o kamionech a spoustu času travím na youtube. Ja mám k ježdění daleko. Odřel sem auto tři body projel sem na červenou šipku ja tvrdil že byla zelena a už mám sedm bodů na řidičáku. Až sklepu body a podaří se mi prodat moje Iveco eurocargo zněhož sem naprášky vyrazím dál. Každopádně miluji kamiony a vlastním veškeré oprávnění.

Re: zapřahání návěsu

OdeslatNapsal: 02 Led 2009 14:01
od Irys
Zácvik by měl být a většinou asi taky na něj dojde, ale pro jistotu s ním nepočítejte . Až na jeden jediný případ jsem se se všemi typy aut seznamovala metodou pokus - omyl, byla jsem na to sama a nebyl ani čas se někoho zeptat, vždycky to strašně spěchalo. Tak se stalo, že jsem s Magnumem v automatu jela počínaje startem na šestku asi kilometr, než jsem opět omylem zavadila o joystick a naučila se sekvenční řazení (jak se to nastaví zpět na automat jsem neměla čas zjistit), ve starém Premku mi trvalo dokonce několik km, než jsem s úlevou zjstila, že má stejné přepínání malé a velké řady jako IFA a podobné minely. Proto považuj každou dobře míněnou radu za cennou. :D

Re: zapřahání návěsu

OdeslatNapsal: 02 Led 2009 14:06
od mcz
tož to jo :mrgreen: jsem zvedavy na moje zacatky jaké budou ...

Re: zapřahání návěsu

OdeslatNapsal: 02 Led 2009 15:45
od jenicek32
Je zdravim slečnu nebo ženu kamioňačku. Je příjemné občas zahlédnout truck za jehož volantem sedí žena. Přeji mnoho štastně ujetých kylometrů.

Re: zapřahání návěsu

OdeslatNapsal: 02 Led 2009 16:16
od mcz
jenicek32 zaregistruj se mato vyhodu ze kdyz neco sem prida takti prijde email a vis otom ja mam trebaseznam postak ajk mi prijde posta tak je ikona oranzova a pokud nic tak je bila ;)

Re: zapřahání návěsu

OdeslatNapsal: 02 Led 2009 17:06
od Irys
jenicek32 napsal:Je zdravim slečnu nebo ženu kamioňačku.

Děkuji, taky zdravím - já zas považuji za příjemné potkat v kamionech chlapy :D :D :D

Re: zapřahání návěsu

OdeslatNapsal: 02 Led 2009 17:34
od jenicek32
Jasně šéfe registrace proběhla uspěšně. Zavidím vám to že můžete jezdit. Při mé smůle to bude ještě trvat. Od malička sem jezdil traktorem do dob než mi to kůli alergii zakázali. Můj první den na brigádě v šestnácti mi ve čtyři hodiny traktor Liaz Škoda 180 zhořel ale naštěstí vynou skratu v elektrice.

Re: zapřahání návěsu

OdeslatNapsal: 02 Led 2009 17:36
od mcz
ja jeste nejezdím ale papiry nato mam jsme student jeste :P