Stránka 1 z 1

webhosting

OdeslatNapsal: 31 Bře 2008 18:34
od mcz
JIPe kdybys hledal velky webhosting tak mrkni na http://www.hostican.com celkem slusna nabidka ale tak http://www.savana.cz taky nemusí byt spatny ;) jsem se te chtel akorát zeptat jaky tam mas tarif ? diky

Re: webhosting

OdeslatNapsal: 31 Bře 2008 20:08
od JIP
Mám ten nejzákladnější SAVANA 500, který je zatím bohatě dostačující a určitě je to technický skok oproti WZ.

Re: webhosting

OdeslatNapsal: 31 Bře 2008 20:35
od mcz
JIP napsal:Mám ten nejzákladnější SAVANA 500, který je zatím bohatě dostačující a určitě je to technický skok oproti WZ.


aha aha pro zacatek to stací mno toje jasné
ja presel z freehostingu na webhosting u meho providera takze zdarma (neco.firma.cz) a zatim mito stací nemám aji poradne co prezentovat max fotky ... ale jedu na joomle a to nekdy byl problém u freehositngu protože tyhle RS dobre vytezují server takze mito sem tam hazelo ze jeto mimo provoz a byloto pouze extremní vytizeností serveru tedkom to chodí v pohode hlavne pri administraci webu ...

Re: webhosting

OdeslatNapsal: 01 Dub 2008 12:40
od JIP
Taky jsem uvažoval, že to udělám celé v Joomle, ale chtěl jsem to udělat v co nejkratším čase a tak to dělám takto na etapy.
Tahle komunita potřebovala hlavně fórum, ve kterém by se dalo přehledně hledat, registrovat si Nick atd. Návštěvní kniha s omezeným počtem příspěvků toho moc neumí a je to dost bastl (Krom toho je pro jiné účely, že ano :D ). PhpBB v téhle verzi je bezpochyby na slušné úrovni. Při nedostatku času, je to myslím, v kombinaci s vlastní doménou, ideální řešení pro další rozvoj.

Kdyby články a vůbec obsah přibývaly rychleji, tak by to byla Joomla! efektivnější, což do budoucna nevylučuji - ba naopak, se stránkami na některý CMS přejdu až to bude více aktuální (nutnost). Mezitím budou všechny CMS zase trochu dál.. Přidat stránku v HTML je pro současné účely ok. Krom toho mám dojem, že dobře napsaný jednoduchý kód HTML mají roboti vyhledávačů pořád trochu raději. Chci usnadnit práci všem, kteří právě tyhle informace hledají ;)

Re: webhosting

OdeslatNapsal: 01 Dub 2008 13:51
od mcz
kamosovi tedkom hackli web na joomle mel svou domenu vse zabezpecené a presto se tam dostali :-( zmenili DNSka