Autem po Evropě

Různé klábosení na ostatní témata ze života truckerů a nejen to.

Autem po Evropě

Odeslatod Red Dwarf » 04 Dub 2009 11:41

Ahoj.
Potřeboval bych poradit jak je to v EU s poplatky za silnici(dalnici) u OA do 3,5 t? Budu vděčnej i za link na info stranky.
Zajímá mě především Skandinavie .Jestli tam někdo byl OA tak uvítam rády,zajímavosti,cokoliv.


předem dík ;)
Red Dwarf
 
Příspěvky: 18
Registrován: 04 Dub 2008 16:43
Bydliště: Evropa

Re: Autem po Evropě

Odeslatod Red Dwarf » 11 Dub 2009 11:22

Copak nikdo nejezdí na sever přes pobaltí??
Zatím jsem zjistil na hranicich CR-PL,že v Polsku jsou zpoplatněné pouze dálnice na kterých jsou mýtné brány kde se platí v hotovosti.
Takže pojedu přes PL po silnici E75/ E67 směr (Litva) nepotřebují žadnou oplatu ani znamku.
Ale pořad se mi nepodařilo zjistit jak to je Přes Litvu/Lotyšsko/Estonsko/Finsko.

Děkuji za radu!
Red Dwarf
 
Příspěvky: 18
Registrován: 04 Dub 2008 16:43
Bydliště: Evropa

Re: Autem po Evropě

Odeslatod Patricck » 20 Čer 2009 17:14

Zdarec tak tyhle info jsou k nalezení jen http://www.mzv.cz/jnp/ , vše zde dohledáte.
Patricck
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 Čer 2009 19:48
Bydliště: Stuttgart

Re: Autem po Evropě

Odeslatod Návštěvník » 10 Črc 2009 09:45

Poradte:Jak je to v nemecku se svatkama na tenhle vikend,nebo jak se to da zjistit.Diky za informace.
Návštěvník
 

Re: Autem po Evropě

Odeslatod Red Dwarf » 29 Srp 2009 08:35

Takže pokud se budete chystat ať už OA nebo truckem někam do neznámé země.doporučuji si obstarat malou knížku "Autem po Evropě" Je to tam všechno perfektně popsáno.
Btw.Osobním autem v celém pobaltí a skandinavii nepotřebujete dálniční znamku,nejsou tam žádné mýtné brány,žádné silniční poplatky(s výjimkou Norských dálnic)
Red Dwarf
 
Příspěvky: 18
Registrován: 04 Dub 2008 16:43
Bydliště: Evropa


Zpět na Pokec a klábosení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron