Hledám patrona

Různé klábosení na ostatní témata ze života truckerů a nejen to.

Hledám patrona

Odeslatod Greeenhorn » 04 Kvě 2009 14:17

Ahoj Ahoj Ahoj
Hledám nějakého profíka Jihočecha kterej by mi pomohl konečně začít jezdit s tahačem. Bude mi 26let a sem nekuřák. Udělal jsem si řidičák, profesák, digi. kartu, EEG i psycho. a dostal studenou sprchou v podobě PRAXE, kterou nemám a ani mít nemůžu a jak asi ? Takže na ADRko už sem ani nešel. Domluvím se anglicky, německy a naučil jsem se azbuku (co kdyby). Na telefonování s dispečerem to ale neni. Práci hledám už 1/2 roku a našetřený prašule se tenčí a je třeba urgentně začít jezdit. Životopis sem rozeslal snad do všech firem a kam sem volal tam by mě i vzali, ale když dojde na praxi - sou až nas*** a že nejsou žádný samaritáni atd. Fakt super přístup :shock: No a tak bych to chtěl vyřešit nějakou spolujízdou s někým zkušeným, kdo by mi ukázal jak to chodí, jak zapojit návěs, poradit při couvání atd. Nebo jen poklábosit o týhle super profesi. Sem technickej typ, AETR znám, nejsem plašan a snažím se jezdit hlavou. Ježdění se nebojím, ale přecijen ze 40ti tun mám patřičný respekt. Zkusím ještě odchytit nějaký kamioňáky u benzínky a pokecat u kafe jak se věci mají. Stával tam i samotnej tahač, tak sem myslel, že mu za stěrač dám kontakt na sebe a poprosím ho aby mi ukázal jak ho bude zapřahat. Ale zatím se neukázal. Uvítám jakoukoli pomoc nebo radu. Bydlím ve Velešíně (na tahu České Budějovice - Kaplice).


Kontakty:
e-mail: zrehout@centrum.cz, mob: 606 783 675, ICQ: 207-759-017, Skype: zrehout
Greeenhorn
 

Re: Hledám patrona

Odeslatod fatal_netware » 05 Kvě 2009 19:58

Čauky chlape. Doba je zlá. Co bylo před rokem už dávno neplatí. Teď se i řidiči s praxí bijí o práci. Jedině zkus projít a oslovit řidiče na těchto stránkách ( promiň JIPe ):
http://www.liaz.cz/forum/
http://www.jedemevtomspolu.cz/forum.php
Držím pěsti ať se Ti podaří něco najít.
Uživatelský avatar
fatal_netware
 
Příspěvky: 6
Registrován: 02 Lis 2008 20:45
Bydliště: London, GB

Re: Hledám patrona

Odeslatod JIP » 07 Kvě 2009 07:26

Jsem rád za jakoukoliv účinnou pomoc návštěvníkům mým stránek a odkaz na relevantní stránky "konkurence" a přátel mě určitě nerozesmutní :P I když možná bych uvítal raději odkaz přímo na konkrétní thread, kde tam dané téma řeší ;)
...i když v tomto případě bude asi skutečně lepší projít diskuse všechny... Taky držím palce!
Uživatelský avatar
JIP
Administrátor
 
Příspěvky: 72
Registrován: 28 Bře 2008 22:56

Re: Hledám patrona

Odeslatod Greeenhorn » 19 Kvě 2009 18:03

Díkes za rady...
Doteď se mi nikdo neozval :( a jen tak rychle se asi nikdo neozve. Takže sem rezignoval a od června du jezdit s malým autem. Možná se dostanu na 12tunu... možná i s vlekem - takže by mi aspoň běžela praxe. Mám to kousek od domu a jsou to super lidičky. No uvidíme. Mějte se a hodně šťastných kilometrů.
Greeenhorn
 


Zpět na Pokec a klábosení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron