Hledám řidiče v Německu a kdekoli v EU

Různé klábosení na ostatní témata ze života truckerů a nejen to.

Hledám řidiče v Německu a kdekoli v EU

Odeslatod Patricck » 20 Čer 2009 17:00

Zdarec pro všechny řidiče/ky,kterí brouzdají dálnice kdekoli v Německu a evropských zemích,rád bych touo cestou poznal lidi čo žijí venku,kdekoli po evropě,pozdrav pro všechy Stuttgart.
Patricck
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 Čer 2009 19:48
Bydliště: Stuttgart

Re: Hledám řidiče v Německu a kdekoli v EU

Odeslatod Patricck » 28 Čer 2009 17:59

Tak si musím odpovědět sám,ale věřím ,že snad jednou tyhle stránky navštívi Trakeři,kteři brouzdají dálnice ve světě a pokud někdo potřebuje info z Německa,co se týče dopravy,pokut ,přestupků,policejních kontrol,atd. ozvěte se na tento web.nebo mi pošlete mail,zdarec a vždy šťastný návrat domů bez nehod.
Patricck
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 Čer 2009 19:48
Bydliště: Stuttgart

Re: Hledám řidiče v Německu a kdekoli v EU

Odeslatod jmtruck » 10 Črc 2009 17:05

Ahoy Patricck
náhodou jsem narazil na tyto webky a koukám, že tu s tebou nikdo nekomunikuje. Zatím :-)
No tak já začnu...
Jsem řidič kamionu. Zatím jsem jezdil a jezdím pro český firmy, ale už mě ten českej způsob odměňování a ježdění přestává bavit. V Německu je to prý o něčem jiným, co jsem mluvil s řidičema německejch kamionů. Skoro dva roky se pokouším najít si místo kdekoliv mimo ČR, ale bez úspěchu. Nevím, jestli jsem tvůj příspěvek dobře pochopil, ale ty pracuješ ve Stuttgartu? Pokud ano, neměl bys pro mne nějakej tip, jak si v DE najít práci řidiče? Rozeslal jsem mraky e-mailů, volal na hafo čísel něměckých dopravců, ale vždy to skončilo na pracovním povolení... :(
Pro rychlejší komunikaci můžeš psát na jmtruck@email.cz, případně SKYPE: jmtruck
Měj se fajně
jmt
jmtruck
 

Re: Hledám řidiče v Německu a kdekoli v EU

Odeslatod Návštěvník » 21 Črc 2009 10:02

jmtruck napsal:Ahoy Patricck
náhodou jsem narazil na tyto webky a koukám, že tu s tebou nikdo nekomunikuje. Zatím :-)
No tak já začnu...
Jsem řidič kamionu. Zatím jsem jezdil a jezdím pro český firmy, ale už mě ten českej způsob odměňování a ježdění přestává bavit. V Německu je to prý o něčem jiným, co jsem mluvil s řidičema německejch kamionů. Skoro dva roky se pokouším najít si místo kdekoliv mimo ČR, ale bez úspěchu. Nevím, jestli jsem tvůj příspěvek dobře pochopil, ale ty pracuješ ve Stuttgartu? Pokud ano, neměl bys pro mne nějakej tip, jak si v DE najít práci řidiče? Rozeslal jsem mraky e-mailů, volal na hafo čísel něměckých dopravců, ale vždy to skončilo na pracovním povolení... :(
Pro rychlejší komunikaci můžeš psát na jmtruck@email.cz, případně SKYPE: jmtruck
Měj se fajně
jmt



Servus Alter :D ,my už jsme si pár řádek prohodili,ale abyste si nemysleli,tak práce v zahraničí není taky žádný med,zrovna i já jsem natrefil na tu největší lůzu co se tu po Německu potácí a už se tam pomalu odtamtud pakuji :D ,normálně mi připadalo,jako by to měl pod palcem našinec(to se netýká slušných českých dopravů),minimální mzda,křížem krážem po Německu ,několik dní pryč a za nic,u nás našinec dostane rest als schwarzgeld,aber hier gar nicht.je to boj jako všude jen si nenechat srát na hlavu,přeji všem mnoho kilometrů bez nehod a šťastné návraty domů,zdarec
Návštěvník
 


Zpět na Pokec a klábosení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron