Malá soférská rukověť - důležité dokumenty

Různé klábosení na ostatní témata ze života truckerů a nejen to.

Malá soférská rukověť - důležité dokumenty

Odeslatod JIP » 01 Črc 2009 07:53

Zveřejňuji zde podstatnou část mejlu od mdwd, protože se domnívám, že jeho zveřejnění může být užitečné nejen pro časté návštěvníky, ale i pro náhodné hledače na poslední chvíli.

citace mdwd: "Dávám sem některé potřebné a nepotřebné dokumenty, ať je máme lehce dostupné.
Proč? Včera jsem si zapomněl "papír na dovču" a hledal jsem to ne stránkách EU asi půl hodiny, až jsem to našel díky Seznamu na webu soukromý firmy, tak jsme si to s parťákem šoupli k sobě do pošty, kdyby byla zase nouze, tak sem k tomu ještě připnul pár "zbytečností",abych si to mohl kdykoliv hned použít a ne jak v*l větrat web těm "joudům" v Bruselu, bez výsledku."

- Nařízení 561/2006
- Doby řízení
- Posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel osoby v pracovně-právním vztahu, u níž je řízení motorového vozidla druhem práce sjednaným v pracovní smlouvě, nebo osoby, která je samostatně výdělečně činná
- Elektronický systém výkonového zpoplatnění výkonového zpoplatnění vybraných komunikací v ČR - zpoplatněné úseky k 12.1.2007
- Přehled jednání spočívajících v porušení vybraných povinností stanovených předpisy o provozu na pozemních komunikacích a počet bodů za tato jednání
a nakonec
- Nový průvodce dopravním značením:)
Uživatelský avatar
JIP
Administrátor
 
Příspěvky: 72
Registrován: 28 Bře 2008 22:56

Zpět na Pokec a klábosení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron