Chtěl bych být trucker

Různé klábosení na ostatní témata ze života truckerů a nejen to.

Re: Chtěl bych být trucker

Odeslatod mirda08 » 15 Úno 2009 11:56

cauky ja sem taky ze sokolova kmno spis bydlim u sokolova jak se menujes preba se zname ;)
mirda08
 
Příspěvky: 13
Registrován: 23 Lis 2008 19:31

Re: Chtěl bych být trucker

Odeslatod jirinka » 28 Led 2010 10:39

Hahoj já jsim jiřina a jsem invalidni ale můj sen je jed s kaminem ale jsem na vozíku tak se jen tak zajímam ale můj taťka jezdíl 45 let a pohled s kabiny na svět miluju a přejí všem krásné dny
jirinka
 
Příspěvky: 1
Registrován: 21 Pro 2009 21:22

Re: Chtěl bych být trucker

Odeslatod Method » 11 Zář 2010 20:47

Zdravím všechny příznivce techto drobečků. Měl bych určité otázky které mi do teď vrtají hlavou. Jsem čerstvě vystudovaný a vlastním ŘP. skupiny B. Doma mám už vyplněnou přihlášku na C už jí jen dát do autoškoly a začít plánovat jízdy. Po dokončení autoškoly na C si můžu podat okamžitě žádost na kartu řidiče a psychotesty ? Jak ty psychotesty probíhají ? Profesák si musím zaplatit ? Je to dost ranec tak doufám že mi výjde rekvalifikace přez úřad práce a šéfik to povolí a po upsání se mu na určitou dobu by to mohl snad schválit aby mě to nepřišlo na tolik peněz. ( Pokud je jiná možnost jak získat v této době profesák prosím dejte vědět ). Jelikož jak dokončím C mám v plánu jít okamžitě na rozšíření na C+E . Ke kamionům vzhlížím už od svých 8mi let a čím sem byl starší tím to bylo silnější teď se snažím zrealizovat si dětsky sen :), určitou praxi na kamionu už mám ale bez papíru :-D Jelikož nevlastní strejc je kamioňák řadu let tak si mě vzal o prázdninách pod křídla .. tudíž sem si vše vyzkoušel a znovu připoměl z dávných brigád u dopravce u kterého sem se naučil spoustu věcí ohledně těchto drobečků.
Method
 

Předchozí

Zpět na Pokec a klábosení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron