dopravci si teď vybíraj !

O evropské dohodě o práci osádek vozidel v mezinárodní silniční dopravě.
Pravidla fóra
Zde se mohou rozebírat jakékoliv problémy a řešit tématické dotazy, které nejsou zodpovězeny v článku: http://www.truck-way.cz/aetr.html

dopravci si teď vybíraj !

Odeslatod george » 26 Led 2009 09:14

Nechci být jak černá kronika , ale od novýho roku intenzivně shánim práci řidiče , praxi mám doma i venku a samozřejmě vše potřebné , ale dopravci si sakra vybíraj!Využívají situace , že je nás teď na dlažbě hodně a to znám i kluky co byli hodně dobrý , bavilo je to a neremcali a stejně skončili z důvodu snížení stavů nebo dočasnýho zmrazení.Od silvestra sem volal tak na 20 volnejch míst z portalu MPSV , ALE POZOR!Starší inzeráty jsou už v háji ,i když už tam někdo jezdí tak to tam nechaj zadaný ,a na nový se nás sesipe průměrně tak kolem 40ti!To je můj osobní průzkum . Nejprva mi vyšla spedice rtr ,ale bylo to jen tuzemsko tak já blbec si to rozmyslel , protože jsem měl rozjednanou rodinnou firmičku na sólo GB /kdo by to taky nebral/,ale tam vzali nakonec rodinného příslušníka . Dál už svádím nelítostné boje , kdy splňuju všechny podmínky , ale vybíraj si nejspíš podle vzhledu /mám dlouhý vlasy/ nebo podle bydliště /v mojí oblasti nic neni //DC//tak vyjíždím dál
//praha,plzeň,vary atd.//Možná se jim nelíbí , že jsem stále zaměstnanej ve firmě Intercontract kde jsem jezdil doposud v podnikové dopravě textilní výroby , ale jezdim už zde jen na poloviční ůvazek než nám auta seberou exekutoři , nechce se mi na pracák , ale už 2 měsíce sem nedostal výplatu , jen diety/je to stejný případ jako řidiči crystalexu atd . /Teď mám zas rozjednanou práci v roudnici , prý se mnou počítá ale musí nejprve mluvit se stávajícím řidičem až se vrátí po týdenní cestě , ale mezitím už volájí další desítky lidí a já sem v depresích . Prosím napište někdo jak se Vám teď daří sehnat práci a jestli si taky vybíraj jako ty kde jsem byl já .Dřív byla nouze , skoro nikdo nepřišel a brali každýho všema deseti i řidičák mu zaplatili , ALE TEĎ!? :o :o
george
 

Re: dopravci si teď vybíraj !

Odeslatod georg » 03 Úno 2009 10:58

Tak práci už mám je to dobrý a auto mi stojí na zahradě než zas vyjedu , ale šéf má co dělat to vytížit . tak se mějte a zdar na cestách .
georg
 

Re: dopravci si teď vybíraj !

Odeslatod georg » 03 Úno 2009 10:58

Tak práci už mám je to dobrý a auto mi stojí na zahradě než zas vyjedu , ale šéf má co dělat to vytížit . tak se mějte a zdar na cestách .
georg
 


Zpět na AETR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron