Krádež nafty

Různé klábosení na ostatní témata ze života truckerů a nejen to.

Krádež nafty

Odeslatod Red Dwarf » 13 Dub 2008 14:51

Stálo se Vám někdy ,že Vám vykradli nádrž nebo,že jste je v noci při tom chytili?
Nějaký zámek na nádrži asi zloděje jen tak nezastaví. Měl tady někdo navrtané diry v nádrži?
Má někdo tip na zabezpečení?
Red Dwarf
 
Příspěvky: 18
Registrován: 04 Dub 2008 16:43
Bydliště: Evropa

Re: Krádež nafty

Odeslatod Irys » 13 Dub 2008 15:21

Kolegovi vycucli nádrž na kamionu v Německu na parkovišti, měl pak celkem problém dojet na nejbližší pumpu. Taky nám vykradli o víkendu nádrže přímo na firemním dvoře, ale byli nenažraní, takže se při tom příště nechali chytit. Bohužel se jednalo o bývalého zaměstnance a jeho kumpány. Žádné zvláštní zabezpečení nenásledovalo, víčka jsou normálně na klíč jako předtím a ten zámek se dá rozlomit. Jiná opatření jsou asi buď příliš nákladná nebo neúčinná.
Uživatelský avatar
Irys
Moderátor
 
Příspěvky: 29
Registrován: 31 Bře 2008 18:47
Bydliště: Liberec

Re: Krádež nafty

Odeslatod Red Dwarf » 13 Dub 2008 18:54

to Irys
Když mi ji vycucli tak jsem taky měl co dělat abych dojel na benzínku. Problem byl ,že jsem v noci nic neslyšel.
Kolega mi říkal ,že v Maďarsku se s tím vubec nes...u .Akučkem Ti navrtají díry a ještě ti lohnou rezervu a otevřou všechny schránky...hovada!! :evil:
Red Dwarf
 
Příspěvky: 18
Registrován: 04 Dub 2008 16:43
Bydliště: Evropa

Re: Krádež nafty

Odeslatod Irys » 14 Dub 2008 08:06

2RedDwarf: Jj, to jsem si jistá, že bych taky o tom neměla tušení - spím jak pařez a když do toho ještě hučí topení, není šance. Ráno koukám, že mám jiné sousedy než večer, a to půl metru ode mě musely dunět motory a bouchat dveře. Kradení nafty ani tolik hluku nenadělá. :|
Uživatelský avatar
Irys
Moderátor
 
Příspěvky: 29
Registrován: 31 Bře 2008 18:47
Bydliště: Liberec

Re: Krádež nafty

Odeslatod Maxik » 14 Dub 2008 14:46

jj to mas Irys pravdu s temi sousedy ja taky nikdy nic neslysim ale mam jednoho znameho a ten slysi vsechno on ma tek jemny spanek ze i kdyz jenom projdes a bouchnes dvermi tak on prene vi to nechapu :lol: jemu uz se dvakrat podarilo nachytat jak se mu nekdo pokousi dostat do navesu zadem ja s tim zadnou zkusenost nemam ale docelase toho desim az to prijde .
Maxik
 

Re: Krádež nafty

Odeslatod Red Dwarf » 14 Dub 2008 20:03

Uvažuji že sebou budu vozit psa,ale mám strach ,že by štěkal na všechno co se pohne :roll: Možná ,že jsou i alarmy na nadrž..chytnout tak toho grazla při činu :twisted:
Red Dwarf
 
Příspěvky: 18
Registrován: 04 Dub 2008 16:43
Bydliště: Evropa

Re: Krádež nafty

Odeslatod alfa » 31 Kvě 2008 13:18

Provézt signalizaci třeba do kabiny, nebo na mobil, není technický problém. Spíše bych viděl problém, jak naložit s těmi nenechavci. V podstatě jde elektronicky zabezpečit cokoliv v autě. Akumulátory, nádrž, náklad atd. Je to pouze otázka peněz a šikovných rukou. Já jsem si to nechal udělat a již se mi to vyplatilo. ;) ;)
alfa
 

Re: Krádež nafty

Odeslatod Red Dwarf » 31 Kvě 2008 17:18

to alfa...tak jestli máš zkušenost s určitým zabezbečovacím zařízením,tak bych byl rád kdyby jsi se s nami podělil o jaky typ jde. popř jak provest jeho insalaci.
Řeknu ti ,že někdy je problem usnout,tak fakt už pomůžou jen ty špunty do uší,ale chytit je při činu...tak se neznám :twisted: :twisted: :twisted:
Red Dwarf
 
Příspěvky: 18
Registrován: 04 Dub 2008 16:43
Bydliště: Evropa

Re: Krádež nafty

Odeslatod Aligato » 07 Čer 2008 05:08

Kdyz to budou "profici" vycucnou ti 720l becku behem 45sekund. System podobny jako u plneni F1 ale obracenej. Pogumovana koncovka presne sedne jako vicko nadrze, hadice o neco mensiho promeru nez je nalevaci dosedne az ke dnu nadrze, pak dalsi hadice v ni pro privod vzduchu. V dodavce vzduchojem a dost velka nadrz ma "novou" naftu. Pusti se stlacenej vzduch do nadrze a ta v mziku preleti do dodavky. Jak rikam, 720l do 45sekund.

Jednomu slovakovi se stalo ze polak co tankoval ze stejneho stojanu ale druhe pistole cekal s placenim az slovak skonci tankovani, honem zaplatil jeho 200litru a odjel. Slovak pak mel platit 600litru co tankoval ten polak. Jak to dopadlo uz nevim ale melo by to byt v pohode, meli to na kamerach.
Aligato
 

Re: Krádež nafty

Odeslatod Matej Vobtahlo » 08 Čer 2008 06:46

Teda díky za návod! :idea: Jsem sice bez práce, ale na dvoře mi stojí nevyužitý tranzit, na zahradě nádrž na 2000litrů a v kůlně kompresor s nádrží na stlačený vzduch. Ty hadice si už nějak seženu! :mrgreen:
Matej Vobtahlo
 

Další

Zpět na Pokec a klábosení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron