Firma, která nabízí C+E za upsání...

Ve kterých českých firmách shánějí řidiče a pracovníky?

Firma, která nabízí C+E za upsání...

Odeslatod Pepee » 29 Črc 2009 13:59

Zdravim Vás, chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo přehled, které všechny firmy nabízí možnost získání řidičáku CE za nějaké to pár-leté upsání...

Případně vaše zkušenosti a rady kde :-)

díkes moc za informace :-)
Pepee
 

Re: Firma, která nabízí C+E za upsání...

Odeslatod JIP » 30 Črc 2009 07:02

Dobrý nápad, tohle téma. Jen nevím, jestli to nepřišlo trochu pozdě. Tedy jestli takové firmy ještě jsou....
Vím že u firmy HOPI tohle nabízeli, když byl velký nedostatek, ale nevím jestli v tom ještě pokračují.
Viděl jsem takový inzerát před lety v kancelářích skladu v Prostějově. Jestli tam někdo jezdí, tak se na to když tak zeptejte a dejte echo.
Uživatelský avatar
JIP
Administrátor
 
Příspěvky: 72
Registrován: 28 Bře 2008 22:56

Re: Firma, která nabízí C+E za upsání...

Odeslatod Pepee » 30 Črc 2009 11:26

Bohemia transport sídlící kousek od Zlína to údajně nabízí, nebo nabízela :-)
Pepee
 

Re: Firma, která nabízí C+E za upsání...

Odeslatod mcz » 01 Srp 2009 19:23

běž studovat dale :mrgreen: pokud mas maturitu ;) tak na 1,5roku do Krnova. Řidič profesional - zakoncení studia je klasicky učnovska zkouska z oboru automechanik.
behem studia ziskas ridicak C CE D
Uživatelský avatar
mcz
 
Příspěvky: 104
Registrován: 31 Bře 2008 15:24

Re: Firma, která nabízí C+E za upsání...

Odeslatod Návštěvník » 03 Lis 2009 00:44

Ahojte. myslim, ze tohle nabízela firma FTL prostejov. Ale tam si to musel clovek udelat za svoje a pak oni pokud byli spokojeni, tak to proplatily, ale to je tak cca rok zpatky
Návštěvník
 

Re: Firma, která nabízí C+E za upsání...

Odeslatod pospa » 16 Led 2010 16:55

Zdravim Vas. Ridicak mi nechala udelat plzenska firma OMEGA TRANS, upsal jsem se na 3roky, ale po 2,5let jsem zkoncil, zacali platit malo a nakonec uz i premie sli dolu
pospa
 
Příspěvky: 4
Registrován: 16 Led 2010 16:48

Re: Firma, která nabízí C+E za upsání...

Odeslatod JIP » 18 Led 2010 09:18

2pospa: Můžu se Tě prosím zeptat, jestli jsi musel nějaké náklady na Tvůj řidičák platit, když jsi odešel půl roku před dohodnutou dobou?
Uživatelský avatar
JIP
Administrátor
 
Příspěvky: 72
Registrován: 28 Bře 2008 22:56

Re: Firma, která nabízí C+E za upsání...

Odeslatod pospa » 18 Led 2010 22:08

JIP napsal:2pospa: Můžu se Tě prosím zeptat, jestli jsi musel nějaké náklady na Tvůj řidičák platit, když jsi odešel půl roku před dohodnutou dobou?



Zdravim Te, nez jsem zacal delat ridicak, tak nejdriv jsem si musel ze sveho zaplatit prvni lekarskou prohlidku, psychotesty a eeg, mel jsem vse ok, tak jsem zacal delat ridicak...
Pak kdyz jsem odesel tak mi z platu vzali cca 4600kc za tech 6mesicu co jsem odesel driv..
pospa
 
Příspěvky: 4
Registrován: 16 Led 2010 16:48


Zpět na Job tipy v ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron