CS Cargo

Dobré či špatné? Je dobré o nich napsat ostatním.

Čauky

Odeslatod scuderia ferrari » 22 Zář 2008 19:14

Čauky,jednání v CS Cargu Jičín je strašné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rádím každěmu vyhybat se vyhybat se!!!!!!!!!!!!!!!!!!
scuderia ferrari
 
Příspěvky: 6
Registrován: 19 Zář 2008 16:53

CS Cargo

Odeslatod Návštěvník » 28 Zář 2008 20:33

zdravim všechny.. Pro CS Cargo jezdim více jak půl roku a jinam bych nešel.. Jsem na vnitru a čistý plat mi nešel pod 23tisíc čistýho ani veskušební době.. Jsou tam Volva FH 12 a navážejí se nový MB Actrossy a pár Renaultů Premium (podle mého používané pouze na Kaufland a Lidl).. S vybaveností kabiny to není žádný nadstandard, ale výbava ,,žebrák" to taky není.. A každý 3 měsíce 3000 (ne 1000) pokud nejsem nemocnej.. Mejte se, DJTroska
Návštěvník
 

Re: CS Cargo

Odeslatod mireK » 10 Črc 2009 16:48

chlapi poradite berou i kdyz mam jen SKUPINU C
mireK
 

Re: CS Cargo

Odeslatod Koza » 17 Zář 2009 19:27

cus jezdim u cs carga v olomouci navazime kauflandy jezdi se od 00:00 a 05:30 te skladaji na krame jak na kterem nekde se musis skladat sam a ty bud chrapes nebo si XXXXX XXXX ale ja jsem pro to kdyz si muzes sam slozit bo kdyz to za tebe dela skladnik tak tam stojis aj 5 hodin coz ti rozXXXX vykon a udelas jednu furu je to placene od kilometra takze se potrebujes honit ja jezdil jak debil celej mesic pres aetr a krs skladniky jsem se vzdy zajebal najezdil jsem 5000 km a dostal jsem 18000 ;) takze zalezi na kazdem zvas jezdi se 6 dni a 3 dny volno ale stema nocnima nakladkama a jizdou vrcis se v poledne tak ses rad ze lehnes a spis a ani dom nedojedes takze stejne jses skoro porad pric jako na mkd tak cus a nekdy v csku
Koza
 

Re: CS Cargo

Odeslatod Návštěvník » 07 Říj 2009 17:35

Jelda napsal:Tak oprava, na jednom foru mi napsali řidiči co už pracují v CS Cargo a tuto práci nebrat. Je to otročina, člověk si sám musí vykládat, kamiony maj ty nejmenší kabiny a spí se jenom přes den.

Jj. Jezdím tam už přes rok a teď sebrali i diety, takže stojíme zadarmo a máme 1,80 za kilometr.
Návštěvník
 

CS.Cargo

Odeslatod ForesterG » 11 Úno 2010 16:48

Zdravím,jaký máte názor na situaci u CS.Cargo-Kaufland Modletice? Slyšel jsem že chystají snad střídání 4 šoférů na jednom autě. Je to vůbec možné??
ForesterG
 

Re: CS Cargo

Odeslatod neha » 07 Bře 2010 00:59

Nazdar kluci Pročítám si tady věci o cs cargu a nad chválou neastačim žasnout!Jsem 10 let zamněstnanej u JTC TRANSCENTRUM a od 1.1.2009 nás koupilo CS CARGO.Do tý doby můžu říct že jsme se my řidiči mněli jako prasata v žitě.Od té doby co nás vzalo CS CARGO pod sebe to jde z kopce:Peněz málo,buzerace,jednání jak na s pitomcema.vzali mi 2roky starý auto,ůdajně ho prodali,a během 1 roku už hobluju druhej stroj starej 4 roky a vlek má 10 let. Po pravdě řeknu že je do katastrofa a doslechl sem se že ma jít slavný CS cargo do konkursu protože dluží na koho se podívá.My už nemůžeme jezdit do žádnýho servisu protože všude dluží.Závěrem doporučuji neposlouchat sladký řečičky a obloukem se CS cargu vyhnot,i já aolegů si hledá něco jinnýho...
neha
 

Re: CS Cargo

Odeslatod elnino » 02 Led 2011 14:39

Jelda napsal:Dneska sem byl na pohovoru v CS Cargo, řidiče berou. Pro člověka co nemá žádnou praxi, tak mi nabídli zavážet po český republice obchodní společnost Liedl. Problém je trochu v tom, že se jezdí přes noc a přes den spí, hehe. pracuje se 6 dní a potom 3 dny doma. Po zkušebce slíbili že mě vezmou na MKD, ve dvou na zácvik. Tam se jezdí celej měsíc a z toho je člověk doma dva maximálně 3 víkendy. Jinak s podpisem pracovní smlouvy mi rovnou uzavřou pojistku na blbost a řidič musí mít digitální kartu do tachografu. Na každý vejplatnici se prej vzadu podepisuje že řidič jel podle AETRu.

Podepisování výplatnice vzadu kravina
elnino
 
Příspěvky: 1
Registrován: 01 Led 2011 17:19

Re: CS Cargo

Odeslatod ulitlo » 01 Bře 2011 23:26

TAK POZOR PŘÁTELÉ,ŘIDIČI,KLUCI !!!!fa. CS CARGO-každý má hned dojem,že jde o něco velkého!...a skutečně!...podle toho,co si zjistíte na netu je to jedna z největších logistických firem v evropě a má obrovský kapitál,skupuje své konkurenty a tím se stává ještě větší!...né jinak je to u nás.Nevím jen,jestli systém,mechanismus a strukturu okoukali ti šéfové v Č.R. od těch šéfů ze západní Evropy,ale z mé vlastní zkušenosti JE TO HOTOVÁ TRAGÉDIE !!!! Je sice pravdou,že vezmou kde koho z ulice,ale už to samo o sobě napovídá,že tam asi nemusíte mít protekci!!!...jednoduše řečeno: prachy žádný,nebo vydřený do krve,velmi náročná práce a to jak fyzicky,psychicky tak časově!!!!Vozový park ve velmi špatném stavu-servis a údržba vozidel je děsivá!!!S takovými vozidly jsou potom řidiči nuceni jezdit,kupují si v zoufalství i některé věci ze svého!!!!Nemluvím o obrovském riziku,které vzniká provozem takovýchto vozidel,za které je potom zodpovědný řidič-to znamená TY!!!!!!!!!!!!Když k tomu přičteme běžné každodenní porušování AETRU-a to né proto,že by se člověk flákal,ale proto,že se ta práce za daných časových podmímek prostě vykonat nedá!!!Oni to dobře vědí,ale nechají vás v tom máchat a vy budete mít velké štěstí,když si vás nevyberou policajti na silnici za pokutu,nebo rovnou řidičák,nebo to únavou někam nenasmažíte a nakonec začnete ještě něco brát,aby jste to vydrželi!!!!!!!!!!Takže když to všechno sečteme tak-PENĚZ MÁLO,PRÁCE MOC,VOLNÝ ČAS ŽÁDNÝ A RIZIKA JAKO PRASE !!!!!...a to,že jde o něco velkého,je pravda!!!!...jde o jeden velký podvod!!!!...a věřte mi,já tam dělal a zdaleka to není jen moje zkušenost...F
ulitlo
 
Příspěvky: 1
Registrován: 01 Bře 2011 22:29

Re: CS Cargo

Odeslatod jura » 08 Říj 2011 12:00

Dotaz na CS Cargo
Mohl by mi někdo popsat současnou situaci v Cargu? Říjen 2011. Jak, jsem četl, za moc to nestojí- ale co to je -peněz málo? Můžete to podrobně napsat? Jsem začátečník, chcu jezdit od nového roku 2012, su ze Znojma. Kdo zaváží Lidl ve Znojmě? Poraďte. Nebo kam se popřípadě obrátit se žádostí o práci. Díky. Jura.
jura
 
Příspěvky: 7
Registrován: 06 Říj 2011 17:26
Bydliště: Znojmo

PředchozíDalší

Zpět na Zkušenosti s firmami

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron