webhosting

Připomínky k fóru nebo k webu (nápady, návrhy, výtky).

webhosting

Odeslatod mcz » 31 Bře 2008 18:34

JIPe kdybys hledal velky webhosting tak mrkni na http://www.hostican.com celkem slusna nabidka ale tak http://www.savana.cz taky nemusí byt spatny ;) jsem se te chtel akorát zeptat jaky tam mas tarif ? diky
Uživatelský avatar
mcz
 
Příspěvky: 104
Registrován: 31 Bře 2008 15:24

Re: webhosting

Odeslatod JIP » 31 Bře 2008 20:08

Mám ten nejzákladnější SAVANA 500, který je zatím bohatě dostačující a určitě je to technický skok oproti WZ.
Uživatelský avatar
JIP
Administrátor
 
Příspěvky: 72
Registrován: 28 Bře 2008 22:56

Re: webhosting

Odeslatod mcz » 31 Bře 2008 20:35

JIP napsal:Mám ten nejzákladnější SAVANA 500, který je zatím bohatě dostačující a určitě je to technický skok oproti WZ.


aha aha pro zacatek to stací mno toje jasné
ja presel z freehostingu na webhosting u meho providera takze zdarma (neco.firma.cz) a zatim mito stací nemám aji poradne co prezentovat max fotky ... ale jedu na joomle a to nekdy byl problém u freehositngu protože tyhle RS dobre vytezují server takze mito sem tam hazelo ze jeto mimo provoz a byloto pouze extremní vytizeností serveru tedkom to chodí v pohode hlavne pri administraci webu ...
Uživatelský avatar
mcz
 
Příspěvky: 104
Registrován: 31 Bře 2008 15:24

Re: webhosting

Odeslatod JIP » 01 Dub 2008 12:40

Taky jsem uvažoval, že to udělám celé v Joomle, ale chtěl jsem to udělat v co nejkratším čase a tak to dělám takto na etapy.
Tahle komunita potřebovala hlavně fórum, ve kterém by se dalo přehledně hledat, registrovat si Nick atd. Návštěvní kniha s omezeným počtem příspěvků toho moc neumí a je to dost bastl (Krom toho je pro jiné účely, že ano :D ). PhpBB v téhle verzi je bezpochyby na slušné úrovni. Při nedostatku času, je to myslím, v kombinaci s vlastní doménou, ideální řešení pro další rozvoj.

Kdyby články a vůbec obsah přibývaly rychleji, tak by to byla Joomla! efektivnější, což do budoucna nevylučuji - ba naopak, se stránkami na některý CMS přejdu až to bude více aktuální (nutnost). Mezitím budou všechny CMS zase trochu dál.. Přidat stránku v HTML je pro současné účely ok. Krom toho mám dojem, že dobře napsaný jednoduchý kód HTML mají roboti vyhledávačů pořád trochu raději. Chci usnadnit práci všem, kteří právě tyhle informace hledají ;)
Uživatelský avatar
JIP
Administrátor
 
Příspěvky: 72
Registrován: 28 Bře 2008 22:56

Re: webhosting

Odeslatod mcz » 01 Dub 2008 13:51

kamosovi tedkom hackli web na joomle mel svou domenu vse zabezpecené a presto se tam dostali :-( zmenili DNSka
Uživatelský avatar
mcz
 
Příspěvky: 104
Registrován: 31 Bře 2008 15:24


Zpět na Připomínky a dotazy k webu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron