Sindelar Spedition

Dobré či špatné? Je dobré o nich napsat ostatním.

Sindelar Spedition

Odeslatod Malda » 09 Črc 2008 01:52

Ahoj kluci, jsem ze Zlína a rozhodl jsem se po zkušenostech z několika firem ze Zlínska pracovně úplně vypadnout. Mám nastoupit k SindelarSpedition, Zatím jsem slyšel jen a jen dobré ohlasy, ale přesto se ptám jestli tu s nimi někdo má zkušenosti? Je to velká firma, cca 200 aut, tak doufám že by to mohlo šlapat, vždyť člověk chce jen solidní jednání a v určitý datum to co si vydělal...že ano.
Pokud tu někdo hledá práci na Zlínsku, rád poradím, pár firem tu snad funguje slušně, ale člověk, který to nezná se nechá lehce nalákat a pak hezky škubat.
Dejte mi někdo vědět své případné zkušenosti.
Jinak všem dobrej dolet :-)
Malda
 
Příspěvky: 8
Registrován: 09 Črc 2008 01:38

Re: Sindelar Spedition

Odeslatod Red Dwarf » 11 Črc 2008 21:40

http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=405

Tady máš link z diskze o teto firmě.
Snad Ti to pomůže ;)
Red Dwarf
 
Příspěvky: 18
Registrován: 04 Dub 2008 16:43
Bydliště: Evropa

Re: Sindelar Spedition

Odeslatod Malda » 12 Črc 2008 08:28

Díky, thank you, spasíba, chvala, gracie, merci, možná i malinko dženkujem bardzo... :-D ;)
Malda
 
Příspěvky: 8
Registrován: 09 Črc 2008 01:38

Re: Sindelar Spedition

Odeslatod pawel_zlin » 12 Črc 2008 15:58

čau maldo která firma na zlínsku je dobrá?? já teď u jedné jezdím a moc spokojen nejsem... co ti vadilo u adp? uvažoval jsem že bych k nim přešel..
pawel_zlin
 
Příspěvky: 11
Registrován: 30 Bře 2008 08:51

Re: Sindelar Spedition

Odeslatod Peta » 16 Črc 2008 20:08

Zdarec kluci,taky mám nastoupit k Šindelářovi a sháním nějaký info o nich.Prosím.
Peta
 

Re: Sindelar Spedition

Odeslatod Malda » 27 Črc 2008 21:25

Ahojky...jsem u Šindelky 10 dní a zatím se mi to zdá v pohodě...nalítal jsem za tu chvilku skoro 6 tis km,což je dost síla, ale zatím si nestěžuju...je třeba ale větších zkušeností, abych mohl psát nějaké posudky... :-D
Malda
 
Příspěvky: 8
Registrován: 09 Črc 2008 01:38

Re: Sindelar Spedition

Odeslatod Peta » 29 Črc 2008 21:24

Malda napsal:Ahojky...jsem u Šindelky 10 dní a zatím se mi to zdá v pohodě...nalítal jsem za tu chvilku skoro 6 tis km,což je dost síla, ale zatím si nestěžuju...je třeba ale větších zkušeností, abych mohl psát nějaké posudky... :-D

Díky Maldo.Až budeš vedět víc,tak se ještě ozvi,mám nastoupit od října.Zatím se měj a dobrej dolet! ;)
Peta
 

Re: Sindelar Spedition

Odeslatod RichardCyrik » 26 Srp 2008 13:58

Zdarec chlapi.jezdil jsem u něj 2 roky a byl jsem spokojený. jednání z Vencou bylo super a když člověk něco potřeboval tak pomohl. doporučit mohu.ja odešel kvůli dispečerům kteří dělali něco proti mému gustu. auta ma v pervektním stavu a nikdy nebyl žádný problém a vše se vždy vyřešilo.nebýt určitých lidí určitě bych tam byl do dnes.peníze jsou vždy jak mají být na účtě.štastné kilometry vám přeje rici
RichardCyrik
 

Re: Sindelar Spedition

Odeslatod bloncka » 15 Zář 2008 15:56

ha,tahle firma umí jen šidit.všem podplatili psychotesty, aby vydělali a kluci ani testy nedělali.Furt strhávaj prachy za něco,vždy si něco vymyslej a to,že kluci jezděj na zátah ze španělska,tak to je fakt pravda.kolečka se tam prostě zahazujou a jede se dál.A peníze?tak ty i občas nepřijdou...Taky se říkalo,že si nechává přepadávat svý kamiony třeba s počítačema a pak si to nechá zaplatit z pojistky..K týdle firmě nikdo nechoďte.Ruce pryč
bloncka
 

Re: Sindelar Spedition

Odeslatod palics » 23 Říj 2008 20:56

bloncka napsal:ha,tahle firma umí jen šidit.všem podplatili psychotesty, aby vydělali a kluci ani testy nedělali.Furt strhávaj prachy za něco,vždy si něco vymyslej a to,že kluci jezděj na zátah ze španělska,tak to je fakt pravda.kolečka se tam prostě zahazujou a jede se dál.A peníze?tak ty i občas nepřijdou...Taky se říkalo,že si nechává přepadávat svý kamiony třeba s počítačema a pak si to nechá zaplatit z pojistky..K týdle firmě nikdo nechoďte.Ruce pryč

S tím přepadáváním to není pravda,to udělal parkrát Venci brácha u nich na firmě. no jak to znam tak hanzalik,nicotrans,sindelar jedna banda. ale co znam kluky od sindelky tak nejak v klidu rikaly.
palics
 

Další

Zpět na Zkušenosti s firmami

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron