CS Cargo

Dobré či špatné? Je dobré o nich napsat ostatním.

CS Cargo

Odeslatod Jelda » 16 Dub 2008 17:17

Dneska sem byl na pohovoru v CS Cargo, řidiče berou. Pro člověka co nemá žádnou praxi, tak mi nabídli zavážet po český republice obchodní společnost Liedl. Problém je trochu v tom, že se jezdí přes noc a přes den spí, hehe. pracuje se 6 dní a potom 3 dny doma. Po zkušebce slíbili že mě vezmou na MKD, ve dvou na zácvik. Tam se jezdí celej měsíc a z toho je člověk doma dva maximálně 3 víkendy. Jinak s podpisem pracovní smlouvy mi rovnou uzavřou pojistku na blbost a řidič musí mít digitální kartu do tachografu. Na každý vejplatnici se prej vzadu podepisuje že řidič jel podle AETRu.
Jelda
 
Příspěvky: 7
Registrován: 30 Bře 2008 20:20

Re: CS Cargo

Odeslatod farraday » 16 Dub 2008 17:22

Super, moc děkuju za informaci. Přemejšlím že zkusím jednu z těchto firem (pokud mi nevyjde co mám naplánováno u jiné firmy).
Co platové podmínky?
farraday
 
Příspěvky: 15
Registrován: 30 Bře 2008 08:17
Bydliště: Plzeň

Re: CS Cargo

Odeslatod mcz » 16 Dub 2008 17:25

jestli se muzu zeptat jak na tom budes platove nebo jak na tom jsou ridici u této firmy kdyz je to jedna z nejvetsích logistických firem ve strední evrope kdyztak posli PMku diky
Uživatelský avatar
mcz
 
Příspěvky: 104
Registrován: 31 Bře 2008 15:24

Re: CS Cargo

Odeslatod mcz » 16 Dub 2008 17:26

farraday napsal:Super, moc děkuju za informaci. Přemejšlím že zkusím jednu z těchto firem (pokud mi nevyjde co mám naplánováno u jiné firmy).
Co platové podmínky?

sme se stou platovou otazkou potkali me to hodilo nejaky error ale kdyz jsem zacal psat tak tu nic nebylo ... nevadí
Uživatelský avatar
mcz
 
Příspěvky: 104
Registrován: 31 Bře 2008 15:24

CS Cargo

Odeslatod Jelda » 16 Dub 2008 21:04

No s tím platem, prej na pásce na důchod je 12 000 a zbytek na bonusech nebo dietách. proto zásobování Lidlu je to kolem 20 000. prej za víkend je příplatek 800 kč. Ale nepamatuju si to přesně, protože když to ten chlápek řikal, tak sem zrovna vyplnoval formulář a moc sem ho neposlouchal. Jinak mezinárodní je celkem za 35 tisíc a prej tam jsou chlapy co tam dělaj dýl, tak maj za každej rok nějakou tu tisícovku navíc, takže tak 35 - 40 tisíc. jo a ještě když člověk není nemocnej tak dostane každý 3 měsíce jednorázově tisícovku. Jo a ještě tam mají ubytovnu pro lidí co nemůžou dojíždět, ale cenu za ní sem už zapoměl. Jinak já sem chtěl rovnou jezdit unii, a to by mě někdo musel zaučit a to se prej těm starším chlapům moc nechce. Takže ze začátku jedině na vnitro ale řikal že prej budou mít nějaký nový kamiony, a že na ty starý stejně někdo musí jít, takže postupem času se určitě dostanu na MKD. Jo a ještě k tý výplatě, ten co jezdí mkd tak i ty diety dostává přepočtem v českých korunách a je to ve 100% výši nebo co.
Jelda
 
Příspěvky: 7
Registrován: 30 Bře 2008 20:20

Re: CS Cargo

Odeslatod Jelda » 20 Dub 2008 10:21

Tak oprava, na jednom foru mi napsali řidiči co už pracují v CS Cargo a tuto práci nebrat. Je to otročina, člověk si sám musí vykládat, kamiony maj ty nejmenší kabiny a spí se jenom přes den.
Jelda
 
Příspěvky: 7
Registrován: 30 Bře 2008 20:20

Re: CS Cargo

Odeslatod tom » 05 Kvě 2008 18:49

já jsem se chtěl zeptat,jestli tam nabízejí ještě něco jiného než jezdit pro liedl?a když si tam nastoupil bez praxe,tak jestli tě tam někdo zaučoval nebo ne.díky za odpověd.
tom
 

Re: CS Cargo

Odeslatod Pecan83 » 15 Srp 2008 10:43

Zdravím Vás chci se zeptat je to někdo nebo kdo má nějaké čerstvé informace o téhle firmě na z Brna??Vím ze v Čechách jezdí nove volva a starsí mercedesi ale tady na moravě mají starší auta a tet mají rozjízdět noví projekt zásobování z olomouce.Tak nevim co a jak a zvažuji tuhle firmu.Děkuji za info Pecan
Pecan83
 
Příspěvky: 9
Registrován: 12 Črc 2008 17:20
Bydliště: Okoli Slavkova u Brna

CS Cargo

Odeslatod scuderia ferrari » 20 Zář 2008 10:02

Čauky,chtěl bych se Vás zeptat,jestli někdo neví jak to chodí u téhle firmy.Nastupuji k nim na MKD (F,S,P).Nevím zda-li jsou auta v pohodě a td.
Děkuji Čau
scuderia ferrari
 
Příspěvky: 6
Registrován: 19 Zář 2008 16:53

Re: CS Cargo

Odeslatod pawel_zlin » 20 Zář 2008 16:05

mrkni na liaz forum. tam je toho o cs cargu dost.. WWW.liaz.cz
pawel_zlin
 
Příspěvky: 11
Registrován: 30 Bře 2008 08:51

Další

Zpět na Zkušenosti s firmami

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron